2 2
Gjadranko

1.6 tdi 77kw cayc 2010 zamasnjak

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Trebao bi zamijeniti zamašnjak na passatu 3c2 sa 1.6 tdi 77kw motorom oznake cayc sa start/stop-om.

Prema broju sasije logično mi nudi zamašnjak za motor sa start/stop-om. Navodno postoji verzija za isti motor, ali bez start/stopa-a.

Pitanje je da li se ta dva zamašnjaka konstrukcijski razlikuju? Drugačije dimenzije, utori, pinovi, prihvat....

Htio bi ugraditi ovaj bez start/stopa jer je duplo jeftiniji, a i softwareski sam onesposobio start/stop...

Hvala unaprijed na odgovoru.

LP

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjv je stvar jel fiksni il nije....  Tako da je za SS bolje da je dvomaseni jer je tu puno vise paljenja gasenja....   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su za taj isti motor rekli da nema dvomaseni, i mene to zanima.
Ali zasto uopće mijenjaš zamašnjak onda? Pa sta se na njemu možete potrošiti?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvomaseni do 10. mjeseca 2010, od 11. 2010 jednomaseni.

 

Poslano sa mog Pixel 3 XL koristeći Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dvomaseni do 10. mjeseca 2010, od 11. 2010 jednomaseni.
 
Poslano sa mog Pixel 3 XL koristeći Tapatalk
 
 
 
 
 
 
A da li se onda kod promjene lamele i potisnog lezaja i korpe treba mijenjati i zamašnjak, nekada se nije mijenjao fixni, samo dvomaseni?


Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvomaseni je preporuka promjenit kad i set spojke.... ito jos ako je npr lamela jako sprzena...tad je i mast u zamasnjaku sprzena i stvrdnuta je. No eto imao sam i slucajeve kad sam samo mjenjao spojku jer je bila rjec o garanciji il eto radnom nalogu u kojem stoji to i to i odradis sta ti pise jer nemozes nista mjenjat.  Al bilo je i slucajeva da bi se taj zamasnjak mjenjao nakon paer mjeseci godinu.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2