2 2
d@llygti

Ugradnja RCD 510 - pomoć?!

Recommended Posts

Pozdrav svima. Imam VW Caddy 2012 godiste - teretni , u njemu je trenutno RCD 210. Ugradio bih RCD 510 kako bi dobio malo i na kvaliteti zvuka a i estetike svakako. Načitao sam se na forumima da se poslije ugradnje tog RCD 510 desavalo ljudima da im prazni akumulator , ali nisam uspio zakljuciti da li je to vezano za godiste auta ili sta vec ... pa su to rjesavali ugradnjom drugih gateway-a , kodiranjima naknadnim itd.

Moje pitanje je , da li mogu ocekivati da se meni desava da mi vuce akumulator , sa obzirom da je caddy 2012 godista , a koji je recimo u periodu kad su se uveliko ti uredjaji ugradjivali u ta godista , ili pak mogu ocekivati probleme sa praznjenjem akumulatora ?

Unaprijed hvala svima na odgovoru ...

Edited by d@llygti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi trebalo da bude problema, tose desavalo kod golfa 5 i te generacije

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram drugu temu, vezno je za RNS510.
Kako da pojacam pobudu za mikrofon i zvuk sugovornika prilikom razgovora preko bluethoot-a? Nisam zadovoljan glasnocom i kada je sve na max pojacano, ukljucujuci i zvuk na mob.
Preko VCDS-a? Ako da, zna li neko gdje tacno, jer imam VCDS.
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je na golf 5 2008 praznio akumulator i ja otisao kod elektricara, a on mi samo odspojio 2 zice od radia. Valjda dok su bile spojene radio se nije gasio do kraja, a sad se gasi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima i pomoci. Ugradio sam taj RCD 510 , sve fukcionise kako treba i nema problema sa praznjenjem akumulatora. Doduse ja sam ugradio RCD 510 Delphi Made in China , koji je izvadjen navodno kao originalni iz Passata b7. Negdje sam procitao na forumu da ima dosta slabiji zvuk od Bosch ili Blaupunkt verzije , ali mislim da je sasvim zadovoljavajuce i dobar je i kvalitet zvuka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2