0
Guest 13DM

P:GTI 16V projekt zwo

Recommended Posts

Guest 13DM

evo da vas obavjestim da mi pala na pamet ideja da možda prodam golfa ( pošto sam imal neke interesente ) . .

 

auto je u prodaji isključivo preko usmene predaje , neide u oglasnik , auti.hr i slično . . ne pada mi napamet javljati se svim debosima na fontele . .

 

auto ide sa svime kaj je trenutno na njemu ( volan , sicevi , felge , gewinde , sve kaj je na njemu ) , u cijenu nisu uračunate armatura od carrere , kliješta , i zadnji nastavak spuha od cayenna ..

 

dijelovi koji su ugrađeni na njega i ovi navedeni nisu na prodaju pojedinačno , prije nego počnem bacat promjene po unutrašnjosti auteka i ostalom hoču ga ovim putem i prek frendova ponudit na prodaju da spriječim daljnje tovarenje love u njega , ak se ne proda nikom ništa

 

ofako :

 

auto je berba 93a . .

 

auto je trenutno odjavljen , na moju mamu je jer kad sam ga uzel odmah je išel na nju zbog kazni . .

 

ima :

 

-klimu

-progresivan volan

-205000 il 210000 km , moram pogledat točno

-tinted šajbe

-euro kuku koja je korištena svega par puta za furat karting

-centralno

-podizače

 

-17" alu felge original od TTa s novim fulda gumama 215/40

-gewinde

-kompletan set spojlera od projekt zwo s tim da je prednji branik preuređen ( skidan je znak )

-skinut zadnji brisač i znak na haubi

-prednji farovi IVka look Hella

-zadnji lexus FK ili zadnji led isto FK ( s autom ide il jedno il drugo )

-remus zadnji lonac , N grupa , garantirano odličan zvuk , skinut je katalizator

-prednji i zadnji amortizeri haube

-retrovizori M3 e46 look

-sve žive đinđe wolfsburg edition ( pinovi , kapice ventila , ručice za podešavanje retrača , antena itd . . )

-papučice sparco carbon

-ručna alu s finom kožom od raid-a

-komande za puhanje karbonske

-MP3 VD0 Dayton 4802 ( top mode , izbacuje trenutnu brzinu na displayu )

-nekakvi magnat zvučnici prednji , zadnji nekakvi infiniti brijem

-zadnja štanga ( bile bi sve al su mi krivo došle pa je pasala sam zadnja )

-tepisi naručeni posebno kod simonija , plavi s plavim obrubom

-volan simoni racing , jedinstven i savršen za vozit ( plus serijski pride )

-unutrašnjost koja je pofarbana u plavo ide dupla , imam i originalnu crnu koju nisam lakirar

-konzola oko ručice mjenjača od TTa

-satove imam originalne i jedne s jednog VRa gdje je osvjetljenje plavo . .

-zadnja klupa od IVke 25 godina , plavo crna , s velkim naslonom u sredini i naslonima za glavu

-prednji sicevi FK , na sklapanje , također plavo crni , samo jedan model sa zadnjom stranom od karbona je bil skuplji , ovi imaju zadnju stranu u crno lakiranu ( tak su oriđiđi )

-K@N 57i kit

-polirana usisna grana , blješti se ko pseča jaja . .

-ima ziher još stvari al ovo je ono čega sam se sjetil od prve

 

dobar dio ovih stvari nije još ni jednom vidio cestu , znači full nove stvari koje čekaju završetak slaganja . .

 

zaboravil sam glavnu stvar , auto je lakiran u electric plavu ( original boja od MINI coopera ) , priprema je rađena također u plavoj , da nebi bilo poslje neke razlike od kamenčića

 

boja nije nikakav mišung tak da se najnormalnije mogu stvari popravljat sa kodom od MINIa . .

 

 

984cr4.jpg

 

zamjene isključene , cijena fiksna 10 000 eura . .

 

sve ostalo može na 098/703-200 Dario

 

suzdržite se blesavih komentara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13DM

evo još par slika . .

 

golfxf7.jpg

 

golf2dh1.jpg

 

60260746pm1.jpg

 

70734007ch6.jpg

 

26428407de5.jpg

 

97230078cr1.jpg

 

31lf0.jpg

 

69795891dd8.jpg

 

90042056pl9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0