2 2
TommyZG

Ulje Passat 1,6 2016.

Recommended Posts

Pozdrav svima

Od prošlog tjedna postao sam vlasnik i drugog Passata. Prvi je 1,9 TDI (2006.) koji me služi i nakon 300 Tkm i ostaje u obitelji, i ovaj noviji 1.6 sa 120 TKM unos iz Njemačke.

Tražim malu pomoć. Na starom Passatu sam mijenjao ulje svakih 15tkm, a na novom kažu ide na 30 tkm.

Koje ulje je prema preporuci za takvu kilometražu?

I nekako mi je to puno km između dva servis, dal i se ZA i PROTIV takvog intervala...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vani su intervalima za ista ulja 30000km, a kod nas 15000km. Ako koristiš ona longlife ulja onda nije problem.
Ja mijenjam svakih 15000km ali pitao sam jednom u servisu ovlaštenom i po njima svakih 15000km iako je do tada bio u Belgiji servisiran svakih 30000km...hrvatska posla :)
To znači dok si pod garancijom platiš u 4-5 godina puno više jer naši deru...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto koji se vozi uglavnom po autocesti moze ici 30000 km s istim uljem, auto koji se drnda po gradu max 15000 pogotovo dizel koji jos naftom razredjuje ulje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema servisnoj servisi su uredno rađeni svakih 30.000 km, a i kod nas u ovlaštenom rekli su da ne treba ništa raditi sljedećih 27.000 km - znači i naš ovlašteni je potvrdio 30.000 km servis.

Pronašao sam i long life ulje od VW 507.00 i to je to po njima... s time da se i vozim većinom po obilaznici, a ostalo je po gradu samo kad moram...

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog tog LL servisa od 30 000km su izlijetale klipnjače i crkavale bregaste na PD motorima

Kakvih 30 000km, ako se vozi otvoreno može i do 15, ako je pretežno grad i kratke relacije onda je 10 000 maksimum od maksimuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vjerovatno samo na balkanu, jer vani( prevenstveno mislim na ''zapad'' )uredno rade na 30k km.( većina )

Da ne bude zabune i ja sam na prijašnjem auto na svih 340k km radio svakih 10-15k km, sada imam na  drugom 240k km i svi servisi na 30k km i da kucnem u drvo nikakvih problema.

Nije da se nema para , nego neću bezveze plaćat servise ma koliko god oni ''jeftini' bili. Na ovom drugom auto sam se uvjerio nakon 240k km da stvarno nema smisla po svojem servisirat,  nego jednostavno pratit tvornička uputstva i to je to.

U principu nek radi svako kako hoće, tj. na kraju ionako odlučuje onaj koji plaća ;)

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mur3633 Klipnjače i bregaste su uništavala smeća od ulja kojih je puno naše tržište nažalost :(

Evo kod mene u mk6 je sipano Castrol EDGE 5w-30 LL svakih 30k km u ovlaštenom servisu a i kod većine drugih auta koja su održavana tamo isto je. Nije da štedim ali to ulje može izdržati mnogo više od 10k km, mada ja ga mijenjam svakih 15-tak k iako na servisu naznače da je sledeća zamjena na 20k!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam Pasata B6  1.6 TDI iz Holandije, presao je 260 000Km. Redovan servis na svakih 30 000 a veliki uradjen na 210 000Km. Motor je radio kao nov i nije kapi ulja trosio!

Jako je velika razlika izmedju  mnogo hladnih startova i malo kilometara po gradu  naspram velike kilometraze po autoputu!  U prvom slucaju ulje brzo izgubi svojstva a u drugom i na 30 000Km bude odlicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno i kvalitet goriva igra ogromnu ulogu.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

15tkm / 12mj   

svi filteri svako 30tkm

kociona 24mj

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2