2 2
Roko555

Golf 4 lampica neba

Recommended Posts

 Pozz ekipa zanima me koje zarulje idu u golfu one koje su na sredini do vozaca i suvozaca?znaci ne ona u sredini vec obe dvije rubne ali ko mene nisu ubodne bez grla koje su standarne vec neke drukcije auto ima siber stavio bi sliku al nezz kako 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam te i uopce nisu mi ubodne auto inace ima siber pa mozda drukcije idu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego je i meni cudno jer kao postoju rupe a nema grla i to je auto s siberom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imaš šiber onda gornja lampa ima kombinaciju dvije ubodne i jedna duga Soffitte 10W, kod W8 svijetla on ima 4 ubodnih T10 W5W.

1j0947105_201j01.jpg

dsc_0002zoqam.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala je ovakvo mi je ko na ovoj slici znaci a bas ti hvala nisam znao koje idu.Sad mi jos recite dal bi nocu trebale svijetlit ove tipke i zasto mi nekad radi svijetlo na nebu nekad neradi vj povezano s centralnom koja otvara samo s suvozaceve strane jer na vozacevoj mogu otvorit samo svoja vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaš imati W8 lampu od Passata 3BG da bi to radilo, ovo je obična lampa nema indikator na prekidaču ni ništa. Ovoj problem sa svijetlom može biti povezano sa komfort modulom, napravi dijagnostiku pa vidi da li ti štogod izbacuje.

dsc_03464fuui.jpg

16_209584209_b4922544xnssw.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo lipo izgleda nerazumin se u te lampe ugl da pitam to u ducan autodjelova taj broj lampe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema toga u dućanu prika, ima ovlašteni ako nije otpalo i to košta, ako imaš auto otpad u blizini pa potraži od Passata koji ga ima ali teško da ćeš naići na W8, alternativa je ebay.de. Dolje su ti kataloški uglavnom sretno u potrazi. Ako se želiš malo više informirati o prepravkci prekidača i ugradnji LED diode u njega, do instalacije za W8 ima u mojoj temi pa listaj, materijal je na više mjesta, prvo kad sam kupio lampu pa onda scrolaj dolje je prepravka prekidača i ugradnja W8 lampe. Vidim da si friški pa nemoj mi komentirati u projektima, ima posebna tema za to.

Kataloški brojevi:
1.Perlgrau..................(3B7947106A 2EN)
2.Sonnenbeige..........(3B7947106A 92Y)

03_svjetlolxk7m.jpg

Projekti članova
• Prekidač od krovnog prozora (1J0959613G), osvjetljenje
W8 Passat ambi svjetlo (zamjena LE dioda i ugradnja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Vjerovatno je kod njega onda samo jedna, to je u Basis modele dolazilo, kao i u Caddy.

maxresdefault.jpg

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nije jedna jos ima s lijeve i desne strane

Ista mi je ko na prvoj sliki sto si poslao

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

4 hours ago, mur3633 said:

Vjerovatno je kod njega onda samo jedna, to je u Basis modele dolazilo, kao i u Caddy.

maxresdefault.jpg

Napisao je da ima šiber, ako ga ima onda mora i prekidač jer kako bi ga inače podizao uvlačio i izvlačio, a to sa ovim  nije moguće. Kaže prva slika, to je onda onu koju sam mu prvu poslao sa kataloškim 1J0947105.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2