1 1
haristursun21@gmail.com

Golf 5 ABS/ASR

Recommended Posts

Pozdrav, posjedujem golf 5 1.9 TDI Bkc 2004/05 i prije nekoliko dana upalila mi se lampica ABS I ASR, odradjena dijagnostika i ocitana greska Abs na prednjem desnom tocku za broj obrtaja. Ugradnjen novi senzor ABS i ponistena greska ali odma kroz par dana se javila ista greska i opet isto pokazuje dijagnostika. Da li je netko zna u cemu je problem, trazio sam na internetu ali nisam mogao naci ovaj problem. Hvala svima unaprijed na odgovoru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, haristursun21@gmail.com said:

Pozdrav, posjedujem golf 5 1.9 TDI Bkc 2004/05 i prije nekoliko dana upalila mi se lampica ABS I ASR, odradjena dijagnostika i ocitana greska Abs na prednjem desnom tocku za broj obrtaja. Ugradnjen novi senzor ABS i ponistena greska ali odma kroz par dana se javila ista greska i opet isto pokazuje dijagnostika. Da li je netko zna u cemu je problem, trazio sam na internetu ali nisam mogao naci ovaj problem. Hvala svima unaprijed na odgovoru. 

Provjeri prsten koji se nalazi mislim na ležaju točka, on zna puknuti, imao slučaj na passatu 5+. Senzor i čita okretaje tog prstena, i kad pukne ometa čitanje i izbaci grešku. 

Više pročitaj ovdje: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prsten ces tesko provjerit bez posebnog stakla s kojim se vide mahnetni odjeljci i da se vidit jel u prekidu.  Za zafrkavat se moze se probat rotacija lezaja pd desni na lijevi i onda kad upali gresku ako se ocita druga strana onda znas sto treba radit. Novi je oko 700 800kn bolja marka tj SNR. Ima 2 izvedbe.... sa 4 il sa 3 pricvrsne vite...  

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1