3 3
mornar na moru

Golf 2 1.6

Recommended Posts

Pozdrav. Novi sam na Forum pa možda i nisam stavio pitanju u pravu temu, ali nisam namjerno.

Imam Golf 2 1.6 diesel 400.000 km bez generalke, samo mjenjane gumice ventila. E sada otac kupio novo auto ( Bmw )a ja sam imao želju da meni da ovo.  Sada bih napravio full generalku i neće mi biti žao dati novac na tu stvar. Uzeo bih nove klipove, gumice ventila, sve brtve, ulje, filter zraka, filter ulja, filter nafte, nove vide...itd...itd...e sada mogu kupiti STD klip. Jedan STD klip za ovaj motor dođe 450.27 kn. Kakva je kvaliteta tog klipa, znate li ima li se gdje kupiti bolji klip. Cijena nije bitna, ali želio bih napraviti kako valja i kako treba. Puno hvala

Edited by mornar na moru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi ventili... lezaji medju osovine kontrola dizni.... ide to u siroko i brzo si na iljadu ipo eura...  Klipovi se nekupuju bez da se vidi kakav je blok a na toj km je sigurno za 2gu specijalu i onda ostaje dal busit il busit i upresat pixne..... taj dio se posavjetuj sa firmom za strojnu obradu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...imaš pravo, posavjetovati ću se s firmom koja to radi...sada sam još u odluci...imam mogućnost kupiti iz Golfa 3 110 ks 1.9 Tdi 304.783 km original motor u dobrom stanju s getribom, kompjuterom 1.850 kuna. Ili generalka ovoga 1.6 disel sa 40 kw...šta biste vi napravili 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.9 TDI 110ks definitivno, ali je to malo skuplja investicija, ako misliš da sve prebaciš

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas na saraf ali ide unutra 718e0eda227af543e6b74dbcb2ad6930.jpg

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav 

Imam golf 2 1.6 td i mene zanima dal mi paše turbina sa pasata 1.9 tdi mislim dal smijem to stavit

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je vnt onda neces imat kontrolu vnt mehanizma.... A obicna tj klasicna turbina bi trebala ici uz neke minimalne prepravke oko ulja pa i samog spuha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turbina na 1.6 je poprilicno velika, dosta za 220-230hp. Ali pumpa nemoze dati ni priblizno tolko goriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3