0
Ivan_VWGolf-2

Golf 2 limarija

Recommended Posts

Poštovanje, trebao bih HITNO zavariti stražnju desnu muldu (znači gledano od iza) jer mi se odvojio var zbog hrđe pa ako ima tko da mi to napravi kako treba ili preporuči nekoga tko radi kvalitetno, radi se o Golfu dvojki. Ujedno bih trebao raditi limariju na njemu (rubnjake, pragove, stražnje mulde i prostor kod "grla" rezervoara) i lakiranje, a ja nemam niti potrebno znanje ni prostor da to sam odradim niti nemam majstora koji bi mi to napravio pa ako ima dobrih duša u ovom klubu da mi kažu/preporuče dobrog kvalitetnog majstora za limariju (ako može čak i s foruma) koji će napraviti kako Bog zapovijeda da mi ne napravi fuš pa da za godinu ili dve moram ponovno raditi i da odere cijenu da boli glava a posao nije urađen kako treba, ujedno bih tako trebao i dobrog lakirera (po mogučnosti termolakirnica). Što se tiče lokacije odgovarala bi mi Zagreb ili okolica ali to nije uvjet. Želim si srediti Golfića i konzervirati da ostane sa mnom do groba haha tako da svaka preporuka bi dobro došla.

 

Lijep pozdrav!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao odlicnog limara, ali nazalost ne radi vise :(
Moram pitat lakirera svog gdje on to radi. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
0