1 1
Golf7ninja

Golf 7.5, 1.6 TDI Poskakivanje/vibracija iz prve u drugu

Recommended Posts

Golf 7.5, 1.6 TDI Poskakivanje/vibracija iz prve u drugu. Nije nista ogromno ali zavibrira kad prebacujem iz prve u drugu. Kod šaltanja iz 3 u drugu tj. bilo koja viša u nižu ništa normalno sve.

Znači samo iz prve u drugu zavibrira lagano.

 

Imam osjećaj kao da lagano gubi snagu pa se vrati. Par dana kad je suhu vrijeme bilo ništa nikakvih trzaja sad opet danas vlaga i kiša i eto krene drkat. 

Danas odem full tank na shellu ubacim aditiv za dizne misleći da je to jer me jebe frend kao on imo problem na 1.6 sa diznom i nakon aditiva prestalo. 

Bio kod mehaničara veli nije zamašnjak nisu tu svi simptomi prisutni, veli možda poluosovina... drugi mi kaže nosač motora. Na kraju zovem zubak imam još mj dana garanciju na motor jedu govna i oni zavlače kao nema termina u cjelom zagrebu.. 

Evo jebu me u zdrav mozak dođe mi da zavaljam auto u djelove i kupim nešto šta ne jede govna na 80k km...

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje fore nema termin još mj dana u Zg taman kad garancija izlazi... Dobra fora nema što
Iskreno bio sam VW fan ali polako skuzio da ima i drugih automobila koji nisu nijemci a dobro služe...

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1