2 2
Graba11

Mapiranje

Recommended Posts

Pozdrav, prije par tjedana prijatelj mi je ubacio bubicu u uho o mapiranju auta. Vozim golf 5, 2008., 1.9 tdi, 105ks, 190 000km. Naime moje pitanje je, jel mapiranje auta sigurno kada se obavi kod kvalitetne osobe. Podigao bi sa 105 na 135 konja (znaci nista posebno). Nisam divlji vozac koji se zeli naganjat i razvaljivat auto, ali opet bi htio tih dodatnjih 30konja, pa makar za lakse prestizanje u prometu. Citao sam po forumima i vidio svakava misljenja, ali vise se ljudi idu pravit pametni nego sto daju valjano i konstruktivno misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je sve ispravno(pogotovo varijabla) onda nema problema.

I jako je bitno koji je motor, npr bls voli na tim kilimetrima baciti klipnjacu van bio mapiran ili serijski.

https://www.google.com/search?q=bls+con+rod+fail&sxsrf=ALeKk00bxA896i6F4Rtn68q0GSRMM43WMw:1617830270380&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwic-Mm0h-3vAhVL2SoKHcAMAH8Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=969

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/7/2021 at 11:18 PM, fire said:

Ako je sve ispravno(pogotovo varijabla) onda nema problema.

I jako je bitno koji je motor, npr bls voli na tim kilimetrima baciti klipnjacu van bio mapiran ili serijski.

https://www.google.com/search?q=bls+con+rod+fail&sxsrf=ALeKk00bxA896i6F4Rtn68q0GSRMM43WMw:1617830270380&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwic-Mm0h-3vAhVL2SoKHcAMAH8Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=969

Može pitanje nevezano za tuning. Ako kod 1.9 PD-a u hysteresis mapi ugasim EGR hoće mi bacat grešku ako ih ne obrišem iz mape? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Memphis said:

Može pitanje nevezano za tuning. Ako kod 1.9 PD-a u hysteresis mapi ugasim EGR hoće mi bacat grešku ako ih ne obrišem iz mape? Hvala.

Ako se dogodi neka greska na egr koja se ne tice protoka, da bacit ce. Npr ako pukne zica ili tako nesto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se obično najprije potroši nakon mapiranja? Jasno je da to sve ovisi o stanju i kilometraži auta, no zanimaju me iskustva...da li je to turbo, kuplung, nosači motora ili nešto drugo...?

@firepitanje za tebe, koja oznaka 1.9 motora iz vag generacije 2005-2009 se najbolje pokazala sa mapom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je mapiran, sa 140 na 170ks 350Nm. 2.0 TDI CR motor, egr i dpf off, ima Dsg. Za sad nema problema, ali vozim ko tetka😅 žena i djeca stalno u autu. Čuje se vise turbo ali to je zbog toga jer je dpf off. Auspuh isto vise huče, opet zbog dpf. Potrošnja manja cca 2-3 deci. Samo servisirati svakih 15k ili 1god. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, đumbir said:

Što se obično najprije potroši nakon mapiranja? Jasno je da to sve ovisi o stanju i kilometraži auta, no zanimaju me iskustva...da li je to turbo, kuplung, nosači motora ili nešto drugo...?

@firepitanje za tebe, koja oznaka 1.9 motora iz vag generacije 2005-2009 se najbolje pokazala sa mapom?

bls 1.9tdi s dpf je vrlo los, bez obzira na mapu. Na srecu 95% njih koji su uvoz je vec klipnjaca izletjela van i stavili turci drugi blok i prodali u hr.  I onda nema brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada već spominjete izbijanje klipnjače koliko ja znam taj problem imaju samo BLS i BXE serije 07 i 08 god. Kod  starijih i novijih serija tog problema nema, kao navodno problem je bio u toj jedno faličnoj seriji letećih ležajeva :( Znam čovjeka TAXI vozi sa mk5 BLS  a auto mu je prešlo oko 500k i dan danas radi.

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

BXE se ne preporučuje mapirati, a čini mi se da i BLS muči ista muka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, mur3633 said:

BXE se ne preporučuje mapirati, a čini mi se da i BLS muči ista muka

 

 

Sto se tice lezajeva(bacanja klipnjaca kroz blok), svjedno je dali je mapiran ili ne. Ako ima problema, raspat ce se i serijski i mapiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno ista priča i sa prvim serijama BKP i BKD motora i oni su se znali raspadati nebitno jel mapiran ili ne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vidio netko ovo?
Darkside Powergate 3+ User Unit (darksidedevelopments.co.uk)

Ako budu radili i dsg tuning, kupit cu taj paket, makar ne jeo mjesec dana.

Zelim da mi se promijene shift pointovi u D-u. Tako su to retardirano slozili tvornicki, da imam osjecaj da unistavam i mjenjac i motor samo dok vozim normalno.
Iz 4->5 on mijenja na 1200 obrtaja. Katastrofa.

Iako su cijene paprene. Oko 5000 kuna bez pdva bi dosao valjda neki basic remap. Puno.
Tko mi moze ovo u Zagrebu odradit?

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, fire said:

Mogu ti ja to pomaknuti.

Mogao i bi. Javim ti se u pp za koji dan sa par pitanja, pa cemo dogovorit neki termin.

Imat cu nezgodan sljedeci tjedan na poslu, pa kad to izguram, posaljem ti poruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li ko nekoga za mapiranje dsg-a, a da nije revo po mogucnosti u okolici rijeke

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/24/2021 at 9:51 PM, Garrett_ said:

Jel vidio netko ovo?
Darkside Powergate 3+ User Unit (darksidedevelopments.co.uk)

Ako budu radili i dsg tuning, kupit cu taj paket, makar ne jeo mjesec dana.

Zelim da mi se promijene shift pointovi u D-u. Tako su to retardirano slozili tvornicki, da imam osjecaj da unistavam i mjenjac i motor samo dok vozim normalno.
Iz 4->5 on mijenja na 1200 obrtaja. Katastrofa.

Iako su cijene paprene. Oko 5000 kuna bez pdva bi dosao valjda neki basic remap. Puno.
Tko mi moze ovo u Zagrebu odradit?

 

a sto ti je to katastrofa? ti si pametniji od inzinjera DSG-a ili sta? Po meni DSG je najsavrsenija stvar u autoindustriji. To sto je osjetljiv i mora se odrzavati je druga stvar.  Ne mozete racunati brze i bolje od racunara, shvatite to. Ako je DSG izracunao da treba iz 4->5  mjenjat na  1200 obrtaja i ako je ispravan naravno, onda je to tako i ti ne mozes racunati brze i bolje od kompjutera. Ako ti zelis nesto izvoditi sa tim to je drugo, ali nemoj trditi da je ovo retartidano slozeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, dzoni said:

 

a sto ti je to katastrofa? ti si pametniji od inzinjera DSG-a ili sta? Po meni DSG je najsavrsenija stvar u autoindustriji. To sto je osjetljiv i mora se odrzavati je druga stvar.  Ne mozete racunati brze i bolje od racunara, shvatite to. Ako je DSG izracunao da treba iz 4->5  mjenjat na  1200 obrtaja i ako je ispravan naravno, onda je to tako i ti ne mozes racunati brze i bolje od kompjutera. Ako ti zelis nesto izvoditi sa tim to je drugo, ali nemoj trditi da je ovo retartidano slozeno.

Ovo sto sam gore napisao je katastrofa.

Ne, nisam pametniji od inzinjera DSG-a. Iako mi je zanimljiva ta titula - inzinjer DSGa.

DSG je programiran da tako reagira zbog eko normi. Mijenjanje na 1200 rpma iz 4>5 znaci manju potrosnju, manje temperature, manje zagadjenje, manje co2, manji porez koji placa VW i kupci, ali i losiji ugodjaj u voznji, tromiji odaziv i nakon nekog broja kilometara, zaprljaniji motor.

 

Ako i dalje mislis da kad to inzinjeri sloze, da je to ultimatum, objasni mi molim te dpf filter i proces regeneracije?

Zasto ne stave injektor pred samim dpf-om i tako spale sve kako treba, a ne ubrizgavat zivo gorivo koje se onda sliva i mijesa sa samim motornim uljem? Koja je funkcija dpf-a, scr-a, 2 egr-a, katalizatora, hladnjaka ispusnih plinova i sl? Koje performanse i ugodjaj dobijes sa tim komponentama?

Dakle ako su spremni toliko toga ukomponirat samo da bi udovoljili neke eko-norme, zasto mislis da nece modificirat DSG mape da se auto ponasa u skladu sa gornjim? Pa to im je najjeftinije od svega navedenog.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mijesas kruske i jabuke. Za DPF i ostala "sranja" se apsolutno slazem s tobom. Ali brljati po DSG-u je van svake pameti jer i sam znas da je osjetljiv i u fabrickoj mapi, a zamisli tek kad ga mapiras. Uostalom, prenosim ti poruku koju sam i ja dobio od drugihpametnijih  kad sam postavio isto pitanje kao ti. Apsolutno ne branim inzinjere pogotovo VW inzinjere koji u posljendjih 10 godina se trude da naprave mehanizme da se sto prije pokvare, ali moras imati jake argumente ako ti je to katastrofa da ga zbog toga mapiras.  I meni se isto desi tako da prebaci u tim obrtajima, ali to jer ja stvorim uslove takvom voznjom. Manji stisak na gas i to se nece desavat. Ono sto hocu da kazem, ne mislim da je to greska bila namjerna ili nenamjerna proizdvodjaca iz ovog ili onog razloga. Jednostavno, ne diraj. Zapitaj se jel ti uz sav komfor i uzitak koji ti pruza DSG, taj dio bas tolika katastrofa  da ga diras mapama?  

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2