1 1
kutina1

Kako prepoznati dobrog TDI-a

Recommended Posts

Evo imam na piku nekog TDI-a crna metalik boja,5 vrata ,alu. felge ,god.1996. sad na satu pise oko 150 000 km sad jel ima tolilo nemam pojma.Autic je uscuvan iznutra a i izvana nije apsicala boja niti je zgreban,ali nije totoliko vazno vec mene samo zanima motor.probao sam ga upalit pali bez greske,malo sam ga pustio da se zagrije ali stvar je da se nemoze voziti nema rezervar,i iscurilo je ulje iz serva tak da servo pumpa radi na prazno.malo sam ga isturirao baci dim ali nesta strasno.Primjetio sam da je kod IC-a malo masno sad jel to crijevo malo pusta moguce je.Sta se tice remenica ona najveca plese ono malo e sad mene to najvise zabrinjava mijenjanje svih remenica bi me doslo cirka 3000kn bez remenja remenje je promijenjeno nedavno.Doma imam savrsenog SDI-a e sad me strah da ne kupim losije nego sta imam domajava script:emoticon(':bag:', 'smid_6')

:bag: istina je da je TDI puno eksplozivniji i bolji,ali moj SDI je savrsen motor, suh,nista ne dimi,na 10000 mi potrosi tocno 1litru ulja sta je ja mislim nista stim da radim puno kilometara ruta kutina-zagreb.pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle ja imam TDI-a '97 god, pre??ao je 180 tkm, motor je u savrsnom stanju, nema nigdje trunke ulja, suh ko sibica, takodjer ne dimi, kao tvoj potrosi litru ulja na 10000 km, ide fenomenalno, a trosi kao zippo. Mislim da kako si opisao ovog, da to ima puno vise od 150 tkm. Los dizel bolje pali hladan nego zagrijan, opispaj crijeva jesu pretvrda kad radi.

Sto se tice performansi, SDI je stvarno nula (imam sluzbeni pa mogu usporedit), preporucio bi TDI al tesko je kupit dobar polovni auto a posebice dobar polovni dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Los dizel bolje pali hladan nego zagrijan,

 

Zašto onda moja dvojka bolje pali zagrijana nego hladna,a troši litru ulja na 1000 km :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej evo i ja da nesto kazem imam tdi-a...moj je nov u mene je pola godine na 9000km nije mi uzeo kapi ulja :( sto je i meni bilo cudno..Ne dimi ni truni ko da nije dizel..a sto se tice remenice dojne to im je mana velika ako i malo seta mjenjaj odma jer moze sj... motor kad pukne..dole ima neki saraf i remenica u nas to dode oko 25e..ja cu to u sebe promjeniti iduci mjesec da sam miran..nemas se sta mislit za taj motor to je nepoderivo..nadam se da sam pomogao Pozdrav iz mo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto bi bilo toliko cudno da na 9000km nije nimalo ulja potrosio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma ni sam ako ulupam puno love u motor a ispadne da je jako los onda tu mene nema jos cu dovesti nekog frenda da vidi motor pa cu razmislit dajte ljudi koji imate TDi-e koliko vam se krece potrosnja ulja samo pisite hvala svima koji su iskomentirali o pozzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rough k

Vozi esdeija ako je dobar. I sam si svjestan mogucnosti da se za.ebes kupovinom.

Edited by rough k

Share this post


Link to post
Share on other sites
SDI-je odlican nema takvog u okolici samo sta je SDI nije TDI

 

Ja sam zadnji put dobro popušio na kupnji auta,neki "penzioner" mi uvaljo dvicu nema što nisam radio na njoj,ja reko starac to vozio neću ni gledat kad poslije saznam penzić preprodaje aute,idući put kad kupujem informiram se na forumu :palci:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni potrosi oko 1L na 15000km, u prosjeku. Ukupno je motor na 265000km. U zadnjih 10 000km je potrosio 2L ulja sto je izvan prosjeka, pa planiram do mehanicara da vidim u cemu je problem. Ali mislim da je sve vise od 1L na 15 000km znak da NESTO nije u redu.

 

Naravno zavisi ta potrosnja i o stilu voznje. Cak i novi 2.0TDI 140ks moze napraviti 15000km bez ijednog dolijevanja ulja (provjereno) ako se umjereno vozi. A ako se gazi, vjerojatno popije litru-dvije ulja.

 

:bag: istina je da je TDI puno eksplozivniji i bolji,ali moj SDI je savrsen motor, suh,nista ne dimi,na 10000 mi potrosi tocno 1litru ulja sta je ja mislim nista stim da radim puno kilometara ruta kutina-zagreb.pozzzz

 

Ja bih uvijek radije kupio TDI nego SDI, a ovo o potrosnji ulja ti je najnormalnije i za TDI AKO je u ispravnom stanju!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tdi je super ako je u dobrom i ocuvanom stanju. ako te ne zaza maf, turbina, i hrpa ostalih gluposti koje mogu uzrokovat da ti auto neide dobro itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma odustao sam mislim da je i radilica dobila treba dosta ulagati u taj motor ma nema veze naletit ce drugi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

polovnjaci su uvijek mačak u vreći, ali ako ode?? na dijagnostiku motora sve zna??. Kod purića u samoboru ti je 150kn. To je mala lova s obzirom kak mo??e?? popu??it. Moja ??koda pali od prve samo ujutro, a poslije verglam sec dvije, a kompresija je 36 i propusnost manja od 13%-izmjereno kod purića :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidis moj frend ima kao i ti oktaviju samo nije karavan njemu ujutro prvo paljenje je tesko a poslije kao cik grijaci dobri bio na dijagnosticu bezbroj puta skidali bosh pumpu gledali njene parametre ali opet nista pali ona ali vrti par puta nemam pojma ma SDI je zakon sam sta je slab.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest NemeSiS
Za??to onda moja dvojka bolje pali zagrijana nego hladna,a tro??i litru ulja na 1000 km :vozi

da....

ni meni nije jasno...

moja isto tro??i malo ulja ( to jest, tro??i malo za duju ), kad je hladan upali bez imalo pote??koća, a zagrijan pali na pol ključa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote...ljudi se poceli brinuti jer im malo ulja trose :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni moj tdi trosi malo stvarno malo ulja al me je.. grijaci ni jedan mi ne radi a dolazi zima a bez grijaca dimi u pm dok ne odradi malo :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1