0
Davorr

Passat B8 plastika

Recommended Posts

Pozdrav,

Zanima me kako skinuti ovu sivu (ne krom) plastiku oko mjenjača i poklopac pepeljare.

Naime, stavio bi crnu sjajnu foliju na te plastike kao što ima highline pa me zanima kako se te dvije skidaju, jer su ove oko radija i klime na kopče koje s alatom za skidanje idu bez problema 

rsz-20210519-164403.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Davorr said:

Pozdrav,

Zanima me kako skinuti ovu sivu (ne krom) plastiku oko mjenjača i poklopac pepeljare.

Naime, stavio bi crnu sjajnu foliju na te plastike kao što ima highline pa me zanima kako se te dvije skidaju, jer su ove oko radija i klime na kopče koje s alatom za skidanje idu bez problema 

rsz-20210519-164403.jpg

Odakle ti folija?

Razmisljam i ja tako nesto, samo je mozda jednostavnije sve to zamijenit sa orig dijelom nekako. Al ne znam sta trazit, kako se to uopce zove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Folije će mi raditi firma koja stavlja i folije na stakla. 

i ja sam htio baš original plastiku, ali svi passati koje sam našao da to imaju u sebi i za dijelove su imaju male navigacije pa je teško naći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih i ove dvije stvari zamijenio koje sam oznacio.
https://prnt.sc/13dyzun

To se jelde ne moze narucit u ovlastenom? I opet, kako se to uopce zove 🤣 Ne znam sto trazit u trazilicama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Garrett_ said:

Ja bih i ove dvije stvari zamijenio koje sam oznacio.
https://prnt.sc/13dyzun

To se jelde ne moze narucit u ovlastenom? I opet, kako se to uopce zove 🤣 Ne znam sto trazit u trazilicama

 

 

ja bi rekao trim oko radija i kontrole klime, ali mislim da su te 4 plastike kod ovlaštenih kao suho zlato s cijenom

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Davorr said:

Šaljem ponovno sliku

rsz-20210519-164403.jpg

3G1 863 041

3G1 864 263

3G1 858 069

Jedino ne znam za pepeljaru!

 

Edited by Ivan1902
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu to linkovi, to su part numberi, kopiraj u google pa će ti izbaciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna folija u interjer, uh nzm bas koja god da je firma zbog velikih ljetnih temp ode bilo koja folija.

Ima takvih crnih blendi na ALI exu i ebayu po prihvatljivim cijenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0