1 1
challenbeen

Servis za kočnice

Recommended Posts

Passat B8 1.6 tdi

Mijenjao sam diskove, disk pločice, felge, pa čak sam platio da mi promjenu ulje u sistemu. Sve što mi naprave povuču ulje iz posude, al ne ozrače sitem u crijevima do čeljusti, znam da to naprave jer sam potkovan nešto znanjem o servisiranju a i gledao sam da treba na svakoj čeljusti ili ispuštati ili tuda gurat ulje. Pošto želim da su mi kočnice tip top servisirane kako treba:

- Gdje da na području Zadarske županije ili okolice odem u servis koji će mi to odraditi kako treba, izmijeniti kočionu tekućinu kako treba?

 

Također, imao sam originalne 16" felge, sad sam to promijenio, stavio sam 18" i sad mene zanima:

 - Kako i koje diskove mogu staviti od jačeg Passata B8 2.0 TDI 240ks? Jel sve plug and play ili ima igre i zezancije? Jel imaju iste čeljusti? Jesu na tom autu dvoklipne čeljusti? Plug and play iako su veći diskovi ili treba adapter ako je ista čeljust?

- Kako da tražim aftermarket čeljusti koje bi mogao montirati na auto? volio bi imati upgrejdane čeljusti i kočnice, jbg moja želja i majne pare, pa ako mi netko može pomoć jer ne znam od kuda da krenem tražiti i kako da tražim... 

Edited by challenbeen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako je ista celjust a disk veci moras uzeti i nosace celjusti sa tog modela sa vecim kocnicama.pod uslovom da je isti rukavac. 

Mozes ti staviti kakve god zelis celjusti ali moras napraviti nosace/ adaptere jer dvoklipne celjusti nisu plutajuce. 

Glavna stvar je da se na tvome autu moze skinuti celjust, i da ta celjust ima svoj nosac koji se moze skinuti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se nekom da pogledat u etki i napisat kolike su razlike komponenti kocnica kod 150/190/240 hp?

Koliko su vece ove kod snaznijih verzija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da imam negdje katalog za B8 seriju, pogledao bi sam, ali ne mogu to nigdje nać. 2.0 TFSI i 2.0 BiTDI imaju minimalnu felgu 17 u ponudi baš radi veličine diska, zato pretpostavljam da mora bit jači setup kočnica. Ako mi itko može pomoć, bio bi mu zahvalan makar se odužio.

Nije problem nabaviti stvari, problem je ne znanje što treba nabavit... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne vjerujem da idioti, ukoliko već izvlace DOT kroz kljesta, ne doliju ponovo tekucinu u spremnik. Inače postoji alat koji stlači DOT posudu i onda samo ispustas tekucinu kroz kljesta, ne moze uci zrak ni da hoces...

 

U vezi kljesta, imam 2.0 TDI 140kw prednji diskovi su 312mm, na 2.0 TDI BiTD idu prednji od 340mm... nisam uspio naci kljesta za kupiti, ali zašto sam odustao, je zato sto u control unitu treba kodirati novu velicinu diska, inace ne ukljucuje ABS, a onda je problem sto se ne moze u svaki modul unijeti velicina diska od 340mm...

 

uglavnom, odustao sam od toga, vjerojatno ce u jednom trenutku gore ici Brembo Xtra buseni diskovi sa keramickim paknama i to je to...

 

I da, na 340mm disk, idu kljesta koja imaju jedan klip....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to su hvale vrijedne informacije. Znači pri zamjeni diska, kočnica i slično, treba iskodirati u modulu novu veličinu diska da se pali ABS sustav. Ajde, u zadnjih 2 mjeseca traženja konačno neki konkretan odgovor da sam dobio. 

Reci mi, ako već stavljaš Brembo XTRA, jel ostaju originalne dimenzije diskova ili? 

Edited by challenbeen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ovo napisao zato da bi ti odustao, nego zato kada krenes, da možeš očekivati sa kakvim problemima se možeš susresti. Iskreno, ne znam da li je isti control modul kod TDI i BiTD, ali u slučaju da je isti, tog problema nemas... ja jednostavno nisam taj dio uspio saznati. Ono što sam saznao, da su neki stavljali kljesta sa 4 klipa od Golfa R, i ispalo je da se ne može iskodirati, te da je potrebno stavljati novi control modul i da se tada stavlja od Audija ili Golfa R...

Dakle, imao sam identičnu ideju, ali kad sam shvatio koliko je potencijalnih problema, odustao sam... sto ne znači da i ti moraš odustati :-)

Kada budem isao na Brembo Xtra, sve ostaje isto, dakle samo novi Brembo disk, i nove pločice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je C/P koji sam našao, trebalo bi biti ovako...

Byte4 Front Brake - Mirrored in Byte 17
14 270mm
20 288mm (PR. 1ZE)
24 288mm (PR. 1LM, 1ZE)
31 312mm (PR. 1ZK)
34 312mm (PR. 1LV, 1ZA, 1ZD)
50 (PR. 1LM)
54 340mm (PR. 1LA, 1LJ)
80 (PR. 1LI)
84 (PR. 1LI)
C4 370mm (PR. 1ZT)

Mine was fitted with the 340mm brakes from the factory so Byte4 is coded 54.

I tried to code it to C4 but I get "out of range" message.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1