2 2
luka93

Golf 4 žmigavci

Recommended Posts

Zna li itko kako riješit problem sa žmigavcima. Dakle ne rade mi desni žmigavci. Kad upalim sva 4 onda rade. Dok je ugašeno auto i upalim žmigavce pozicija svitli. Samo ne rade kad tribaju. Proba stavit drugi prekidač sva 4, ista stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ručica na volanu. Probaj malo jače stisnut i držat ručicu u stranu u koj neće da rade.

Jećer zamijenio baš to, kupio rabljeno nije skupo i ima ih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ručica na volanu. Probaj malo jače stisnut i držat ručicu u stranu u koj neće da rade.
Jećer zamijenio baš to, kupio rabljeno nije skupo i ima ih. 
Imam drugu ručicu sa tempomatom, davno kupljena, al sam se nekako nada da neću morat skidat volan, ne znam jel to velika komplikacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas komplicirano, da se to rjesit.

Nadi na netu da vidis di su sarafi od obloge stupa volana.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je do ručice, imaš u mojoj temi kako se skida airbag, volan, oplata volana i ugrađuje tempomat ručice, cijeli tutorijal ti je pojašnjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=933201" timestamp="1626603534" name="" userid="359169] Mislim da je do ručice, imaš u mojoj temi kako se skida airbag, volan, oplata volana i ugrađuje tempomat ručice, cijeli tutorijal ti je pojašnjen.
E baš sam sad ponovno pročita taj dio u tvojoj temi, sutra ide zamjena, nadam se uspješno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš sve do u detalja, mislim da ti više informacija od toga ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo riješeno, žmigavci rade sa novom ručicom, hvala svima.
Evo detaljnih uputa ako kome zatribaju
https://www.pelicanparts.com/techarticles/Volkswagen_Golf_GTI_Mk_IV/53-SUSPEN-Removing_Your_Steering_Wheel_and_Air_Bag/53-SUSPEN-Removing_Your_Steering_Wheel_and_Air_Bag.htm


Za tempomat sam provuka žice al nisam spojia ništa jer sam radia uz bebu od 9mj pa sam to brzinski odradia

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2