0
DnK.11

Passat B8 - vozačeva vrata se ne zaključavaju

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Imam problem sa zaključavanjem vozačevih vrata na navedenom autu.

Većinu puta, kad pokušam zaključati auto, sva vrata se zaključaju osim ovih na vozačevoj strani (čuje se zvuk zaključavanja i za par sekundi zvuk otključavanja).

Probam otvoriti vrata i naravno vrata nisu zaključana (a sva ostala jesu).

Primjetio sam da mi se u isto vrijeme i retrovizor na tim vratima na preklapa tj. kad ponovo otključam, onda se on prvo zaklopi i otklopi, sve u jednom potezu.

Trenutno mi je jedino rješenje da zaključam auto, je to da ih fizički zaključam sa ovime malim ključem koji se nalazi u daljinskom 😀

Imate li nekoga za eletroniku za preporučiti za rješenje ovoga? 

Passat 2017 godište. Garancija istekla.

Hvala na svima na pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, DnK.11 said:

Pozdrav svima,

Imam problem sa zaključavanjem vozačevih vrata na navedenom autu.

Većinu puta, kad pokušam zaključati auto, sva vrata se zaključaju osim ovih na vozačevoj strani (čuje se zvuk zaključavanja i za par sekundi zvuk otključavanja).

Probam otvoriti vrata i naravno vrata nisu zaključana (a sva ostala jesu).

Primjetio sam da mi se u isto vrijeme i retrovizor na tim vratima na preklapa tj. kad ponovo otključam, onda se on prvo zaklopi i otklopi, sve u jednom potezu.

Trenutno mi je jedino rješenje da zaključam auto, je to da ih fizički zaključam sa ovime malim ključem koji se nalazi u daljinskom 😀

Imate li nekoga za eletroniku za preporučiti za rješenje ovoga? 

Passat 2017 godište. Garancija istekla.

Hvala na svima na pomoći.

Imas modul u vratima koji rikne i koji se moze zamijenit.

Uslikam ti ga i dam kataloski broj kasnije.

Kod mene ista stvar, isto auto, ista godina, isti simptomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://prnt.sc/1fnsmto

https://prnt.sc/1fnsrpe

Guglaj broj, vidi kako se zove tocno i onda kad budes majstoru isao, spomeni da sumnjas na to da mu olaksas dijagnozu.
Ja sam po sjecanju oko 100€ platio polovni, ili cak mozda manje, a 100€ je bilo sa rukama.. da znas i okvirno cijene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0