0
remaker

Loše paljenje ponekad

Recommended Posts

Golf plus 2006., 1.9 TDI..dešava se da nekad se mora dva-tri puta dugo verglat da upali..kada duže odstoji..odmah ga ugasiš i upališ dalje bez problema...pumpa goriva je stara godinu dana i lijepo se čuje kad se da kontakt..tandem pumpa je također stara godinu dana..tako da sumnjam da je do njih..kao da izgubi dovod goriva ili nesto..citao sam o povratu goriva u rezervoar pa me zanima jer to moguce..filter goriva je promijenjen. U planu mi je promijenit i sva ona crijeva do filtera i od filtera na dalje. Jedino kao  da sam primjetio da se to dogodi ponekad kad je razina goriva oko polovice ili i manje..to se dogodi jednom i onda jedno vrijeme nista..ako netko iz iskustva zna kako testirat dovod goriva a ja cu crijeva svakako zamijenit jer su stara.?i da napomenem, znalo se dogadat i kada je auto na ravnom

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

I vidim da je malo masno oko tandem pumpe ali nisam siguran da li je od njene brtve ili od onog jacka ispod od struje na motoru gdje mi je prije ulje slinilo pa sam nanio brtvilo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može biti do gumica na diznama, meni se dešavalo da 2-3 puta verglam dok ne upali, kao da navlači gorivo.

 

53 minutes ago, remaker said:

Promijenio glumice na dinama i sve ok

Koliko te koštala zamjena ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumice cca 80kn po dizni je set a imas i skupljih.... Vite 4kom za dizne i to je to. Propisno stelanje i momenti stezanja i gass

Share this post


Link to post
Share on other sites
0