1 1
Deanlov

Golf 4 1.9 tdi bospumpa problem 🤢

Recommended Posts

Jel imo neko nekad problem sa mk4 bosch pumpa da u voznji (usporavanje) auto pocne radit ko da radi na tri cilindra ali radi na sva 4 samo ima zvuk takav.. brzo neko trokiranje slicno popcornu 🤣
Tesko objasnit,a snimit je nemoguce jer je to ipak traktor od auta. To nije stalno.. dan dva oke i onda svaki put na istom mjestu pocne pa nekad prestane za 10 sekundi nekad teaje po minutu,dvije,tri a nekad ostane i preko noci pa ujutro dok se upali isti zvuk kilometar,dva. Gresaka nema nikakvih, parametri svi perfektni, nejde u safe mod, snage ima normalno.. 
Neki dan dok je tak radio sam ga do blokade na mjestu opleo i držo jedno 5,6 sekundi i smirio se tj proradio kak treba. I taman kad stajem u dvoriste da podignem haubu da vidim sta bi moglo bit opet seronja proradi kak treba i ne mogu nista 

 

Auto je serijski 90ks a slozen je na 190ks i sve bilo oke godinu dana pa do prije cca mjesec dana nakon tocenja goriva na petrolu.

 

Dizne nove, hidropodizaci novi, pumpa u dlaku ustelana.. sumnjam na bosch pumpu ali da vidim sa vama jel imo ko slucaj ili sam ja jedini papak kojem se to dogodi hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti slucaj sam imao,radio je na tri klipa ili je takav zvuk radio,to je trajalo nekih 5-6 sekundi i kasnije sve normalno.

Ev video pa mozda ti pomogne,ako nije to onda provjeri fazu ili pogledaj i ovaj video ispod

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Deanlov said:


Neki dan dok je tak radio sam ga do blokade na mjestu opleo i držo jedno 5,6 sekundi i smirio se tj proradio kak treba.

Nije ti to bas idealno za dizele.

Drugaciji je balans kad je u crvenom dok je pod opterecenjem, a drugacije u mjestu. Ubijas motor i sve komponente koje se krecu kad to radis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za fazu i te stvari milion posto sve kak treba jer sam mehaničar i sve je doslovno i dlaku,od faze do kuta paljenja i kolicine goriva..

 

 

Ima slozena blokada za 4600 obrtaja, auto je tak dosta dugo i nikakvih problema do ovoga sad. 

 

Danas sam raskopo motor i naso jedan hidropodizac(novi, star mj dana) kak nema svoju svrhu tj skroz je mekan dok ostali rade kak treba. Sad sam stavio druge sve hidropodizace pa cu vidjet dan dva, ako nije to ostaje jos samo pumu zamjenit(mehanika, elektroniku sam zamjenio jucer ali nije pomoglo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curi mi Bosch pumpa na G4 1.9 TDI 66kw, jel postoji u Zagrebu neki dobar servis za reparaciju, bilo bi idealno da je u novom Zagrebu?

Edited by Joe

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi je skidao i rastavljao nego samo gore vrh skino i tjt...  To je ok ako pusta na vrhu.. ako pusta na spoju s metalnom glavom.. nema bez rastakavanja.

 Jesi ustelao kolicinu ubrizgavanja?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1