0
zeus007

Car wrapping

Recommended Posts

Pozdrav, kao sto naslov kaže htio bi staviti foliju. Zanima me da li imate neke preporuke za ZG i okolicu, ili da jednostavno googlam?

htio bi odraditi to radi zaštite laka, jer mi pun kufer oštećenja od kamenčića na starom golfu, pa ne bi htio i novog uništit na taj način.

 

ako tko zna i cijenu otprilike, super. Ali prvenstveno me zanima ako imate neku preporuku za nekoga tko će to kvalitetno odraditi. 
 

također, jel se mora onda na tehnički ponovno?

tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se mjenja boja auta, moras na tehnickom promjenit boju.
Takva folija (za promjenu boje) je tanka i nije namjenjena zastiti laka.

Zastita laka se radi sa PPF folijama (prozirnim) ali nije isplativo raditi cijeli auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da, poslao sam također par upita, i na jedan su mi već odg, 12 Ilijada kuna, jbt nisam mislio da je to toliko skupo, pa prelakiram auto za te pare 😮

 

dakle pretpostavaljm da bi tvoj prijedlog bio da stavim tipa na prednji dio i eventualno na krov prozirne folije odnosno te ppf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je da se vozis kako je. Kad za godinu dvije se osteti branik ili hauba, das prelakirat i bok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Freak said:

Najbolje je da se vozis kako je. Kad za godinu dvije se osteti branik ili hauba, das prelakirat i bok.

Stari moj srce mi se kida kad ga gledam i pomislim da će bit uništen, a novi auto 😮

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko ti bude ''jeftino'' radio foliju znaj da je to bačena lova. Kvalitetno odrađena folija se skupo plaća. Vidio sam na par auto foliju čija cijena je bilo oko 7-8k kn, kao da su se djeca igarala skalpelom i folijom.

Ciljaj na top majstore ili ostavi lovu u đepu. Pa rađe prelakiraš haubu/branik ( opet kod top majstora😃) dok ti bude previše oštečenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0