0
jledenko

1.4 tdi turbo rupa

Recommended Posts

Polo 1.4 tdi bms 80ks

auto u fazi,novi selenoid vakuma, nova crijeva od vakuma, n75 ispravan, dizne bile na ispitivanju ok

Auto kad radi u leru cuje se turbo kako zvizdi na ispuh, i ima veliku rupu, tj prva ili druga, cca 1500 okr, gas u pod, baci oblak crnog dima, turba nema i onda na 2200 ispali

tako i kretanje s mjesta, prva gas u pod,cuje se motor kako “zalijeva” oblak dima crnog i onda ispali, tokom voznje dalje sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, jledenko said:

Polo 1.4 tdi bms 80ks

auto u fazi,novi selenoid vakuma, nova crijeva od vakuma, n75 ispravan, dizne bile na ispitivanju ok

Auto kad radi u leru cuje se turbo kako zvizdi na ispuh, i ima veliku rupu, tj prva ili druga, cca 1500 okr, gas u pod, baci oblak crnog dima, turba nema i onda na 2200 ispali

tako i kretanje s mjesta, prva gas u pod,cuje se motor kako “zalijeva” oblak dima crnog i onda ispali, tokom voznje dalje sve ok

Ta rupa jednostavno mora postojati. Premalo plinova on izbaci da bi zavrtio obicnu turbinu na tako niskim obrtajima.

Crni oblak dima je znak da si ga isao remapirat kod loseg tjunera koji ti je tu rupu pokusao rijesiti tako sto je ubacio goriva prije ne bi li auto malo zivnuo. No rezultat ti je marginalan. Fizika ne dozvoljava da on para asfalt na 1500 rpma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je serijala, nema mapu

problem je taj sta do 2000 rpm kao da turba uopce nema onda ispali tlak, bio gas u pod ili lagano

e sad neznam jel se moze sta dobiti sa stelanjem polugice na varijabili ili bolje nista ne dirat

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, jledenko said:

Auto je serijala, nema mapu

problem je taj sta do 2000 rpm kao da turba uopce nema onda ispali tlak, bio gas u pod ili lagano

e sad neznam jel se moze sta dobiti sa stelanjem polugice na varijabili ili bolje nista ne dirat

Provjeri da prije tebe nije diran. Ako nije onda ti je taj crni dim problem koji moze biti puno toga.

Imam ja takvog pola 1.4tdi u obitelji, samo je 75hp i nema ni trunke dima iza, a presao je 350k+

Raspitivao sam se i citao puno o tjuningu tih motora, no bez mijenjanja turbine, neces nista promijenit. Injektori (na pd motorima - i to bar ovim od 75hp) su ti identicni kao u npr golfa mk4 AXR od 74kw, tako da u njima imas jos malo zivota, no turbina je premala i to + nije sa varijabilnom geometrijom. Dakle nazalost bez veceg ulaganje neces nista postic sa tom rupom ispod 2000rpma.

To je generalno tako, a sad da li ti imas jos nekih problema, ne znam. Volio bih da ti mogu dati naseg pola da probas pa da usporedis, ali nazalost, predaleko je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam probao istog takvog nedavno da usporedim, i znaci taj ide od 1000rpm sa blagim pritiskom turba i onda je najaci na 2000rpm

 

a ovaj moj do 2000rpm ide kao da uopce nema turba (kao 1.6d) i uz to oblak dima dok turbo ne ostvari pritisak i onda ispali

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, jledenko said:

Bas sam probao istog takvog nedavno da usporedim, i znaci taj ide od 1000rpm sa blagim pritiskom turba i onda je najaci na 2000rpm

 

a ovaj moj do 2000rpm ide kao da uopce nema turba (kao 1.6d) i uz to oblak dima dok turbo ne ostvari pritisak i onda ispali

A ako si usporedio, onda je to druga prica, nesto ne stima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nema vnt turbo onda je ispod 2iljade normalno da ga nema na životu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0