0
remaker

00710

Recommended Posts

Problem "00710 defroster flap motor", golf plus 2006, dvozonska klima.. Koji motoric mijenjat?..suvozaceva strana piti hladno cijelo vrijeme

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ..imaš  motorić  koji se nalazi točno iza komandi klime..  u toj ravnini ti je, ja sam ga mijenjao ..ista stvar kao i kod tebe,pa mi je sl.godine riknuo na drugoj strani,oznak je bila 0 132 801 363 i ispod piše CZ116880-2872

malo igranja i da se to srediti,al kad ga skineš pogledaj koi ti piše da trebaš....imam ti još jedan možda ti odgovara.

 

20211031_211554.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako doći do njega sto bezbolnije? Koliko  zapravo ima tih notorica u autu? 

Neka uputa ako može, da li rastavljat cijelu tablu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, remaker said:

Kako doći do njega sto bezbolnije? Koliko  zapravo ima tih notorica u autu? 

Neka uputa ako može, da li rastavljat cijelu tablu? 

Samo kod nogu treba rastaviti plastiku dvije i malo se izgrbavit dok se skine . Imaš sa svake strane po 2 motorica ali na razlicitim mjestima i ne možeš pogriješiti . Za toplo- hladno ti je u srednjem grebenu iza klimatronika kako ti je i napisao ARI0306

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/31/2021 at 8:02 PM, remaker said:

Problem "00710 defroster flap motor", golf plus 2006, dvozonska klima.. Koji motoric mijenjat?..suvozaceva strana piti hladno cijelo vrijeme

Da li si provjerio sa VCDS koji mu je raspon kretanja? Da li si probao napraviti rekalibraciju?
Prema ETKI to je 3C1 905 511 A
ELSA kaze da ide dash panel  i J553 (gateway) van da bi dosao do njega. Dash panel je citava tabla :(

 

Evo tu je covjek mijenjao na Golf 5 (ne plus) mozda uputa vrijedi i za plus

https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/12416/page-2

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam resetirqt klapne.. Ali ništa... Sa suvozaceve strane sam ona dva gledao i rade normalno cak sam ih i od spojio pa ručno gibao klapne pa ništa... Sad sumnjam na taj sa vozaceve strane iako kad ga gledam vidim da se klapna miče

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se to tako, jednostavno ih isprobas sa VCDS i tocno znas koji ne radi. Ako imas gresku na defroster flapu onda imas na njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0