3 3
challenbeen

Passat B8

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.

Susrećem se sa novim problemom na svom 2015 Passat B8 1,6 TDI 88kw remap 145-150 ks, Kupljen u Veljači sa 149.500 km, sad ima 179.800 km. Posjedujem OBDeleven Pro dijagnostiku.

Do sada sam sve uspio probleme riješiti zdravim razumom te aktivnim pretraživanjem weba pa nisam osjećao potrebu za pisanjem do danas... Kako što više sam pokušavam servisirati auto, došao sam do sljedećeg problema koji se krenio događati od početka rujna do danas: mijenjao sam grijače (ne znam jel sa njima povezano, no prati priču) prije cca 10.000 km odmah poslije ljeta, crkao je prvo br.1, stavljeni su odmah novi Bosch grijači 1-2-4, i zatim kroz 3 tjedna crkao i je najskuplji br.3, koji je stavljen OEM VW. Tad mi se nije ništa događalo čudno sa autom jer pretpostavljam da je bilo "dovoljno toplo" a mi brisanjem greške na dijagnostici sve je bilo dobro - (Priča ide dalje) taman negdje sam negdje mapirao auto poslije toga (ostalo je sve stock), te sam odmah stavio novi filter goriva (mahle), filter zraka (mahle). Kako sam u Zadru stalno tankao na Petrolu (ne znam jel ikakve veze ima sa gorivom), napravila se u Novalji nova benzinska Lukoil, i krenuo sam samo tu tankati (prošao oko cca 6.000 km jer u Novalji radim pa mi je na ruku a i mislio sam da je "vrhunsko" gorivo). U to vrijeme tankiranja na Lukoilu krenuli su me događati prečudne stvari sa autom, znao je gubiti snagu (kao da nije mapiran) te prevrtavati što je bio najčešći simptom. Mislio sam da je kvačilo i ostali set otišao - jer kad bi dao gas u 3-4-5-6 brzini negdje oko 2.000 okretaja bi počeo prevrtavati do nekih 2.800 - 3.000 okretaja i onda se naglo spusti i auto nastavi voziti dok je 1 i 2 brzini bilo sve dobro). Borio sam se sa time cijelu jesen, uspio sam prevrtavanje riješiti sjetivši se da bi moglo bit do benzinske (možda povezano sa dovodom goriva), te sam se vratio nazad na Petrol gorivo, i nakon 2 puna rezervara i datacoil čistač diesel sistema, stavio sam novi OEM VW filter goriva... tako negdje mi je to prestalo prevrtavati, i sa time više nemam problema... ali kako je došlo sad sve hladnije vrijeme, od početka tog problema do danas, ostalo mi je to kad bi se motor ohladio, kad bi ga palio ujutro odnosno preko 4-5 sati mirovanja, auto počinje drhtati i radi nemirno prvih 30-tak sekundi -  Youtube - Nemiran rad Passat B8. U tom periodu, crkao je AGM na akumulatoru pa se dosta senzora palilo... To je isto rješeno. 

E sad, provjeravao sam dizne preko OBDelevena i frendovog VCDS, odstupanja gotovo ni nemaju ( 0,02 max - mogu poslije postaviti fotku sa VCDS) tako da sam njih eliminirao; kao i vodu u filteru (??) to je bila nečija ideja zato sam mijenjao novi filter i ispraznio 2 puta gorivo iz filtera te ga napunio svježim gorivom); kao razmišljanje ostaje mi jedino da sam možda trebao nešto napraviti preko dijagnostike kad sam mijenjao grijače (??); te razmišljam, da je nosač motora, valjda bi stalno zaje*ava? Kao i zamašnjak?? Jel imao tko ovakav problem i kako ga je uspio riješiti?

Evo malo sam se raspisa da dam što više podataka, ne znam jesu li povezane stvari, no volio bi još ove godine riješiti ovaj problem... hvala svima koji su barem pročitali kamoli se potrudili dati odgovor... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi rekao da imaš dva odvojena problema, jedan je nosač mjenjača, ne motora, jer koliko vidim strana motora na kojoj je nosač motora ne trese koliko i strana na kojoj je nosač mjenjača. i Druga stvar, mislim da ti proklizuje lamela, ima i kilometara, i remap...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. zašto promjenom benzinske prestaje problem proklizavanja? to mi nikako nije jasno... 

2. nosač na dijelu mjenjača? zar se to može događati samo kad se ohladi motor i samo na startu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proklizavanje lamele tj taj rast okretaja moze jedino bit zbog klizanja lamele i bas u visim brzinama a zasto je prestalo.... to je samo slucajnost. Nisi nam naveo jel dsg il obican mjenjac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obični 6 stupanjski.  Znači slučajnost je bilo da je promjenom benzinske prestalo a kako sam krenuo tankati na Lukoilu počelo "dizati" okretaje? Dobro... vidićemo, za sad je po tom pitanju sve u redu... Jer sam zamalo otišao na taj servis a nije baš da mi se daje za 1.000 eu i više na zamjenu .... najviše me sad muči ovo što mi trese motor na hladno ko blesavo.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da javim što je bilo, vozim se poslije servisa već 2100 km

klip u cilindru 3 je udario samo u jedan ispušni ventil od svih ostalih 15 odnosno 8 koji su na istoj bregastoj i majstor je to prepisao lošoj montaži novog zupčastog remena (15.000 km posli velikog servisa) ... inače skidana glava, tokarenje i izbijanje ventila, promijenjena brtva, ventili, hidro podizači i ostale sitnice, srećom koštalo me samo ulje i antifriz 805 kn, ostalo je riješilo osiguranje koje je pokrivalo 12 mjeseci od kupnje auta (cca 8.000 kn).

Poslije servisa auto je dobilo nazad svu onu snagu koje je prije imalo i vozi se sad sasvim normalno i pali normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, projektilski said:

Meni to smrdi na remap da ti je uzrok problema.

misliš da je remap loše odrađen? što bi napravio na mome mjestu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nemama pojma, ali znam da remap moze napraviti takve probleme. Prvo bi provjerio kod koga je radjen remap, ako je netko tko nije provjeren i renomiran vratio bi stock mapu odnosno ako se osjecam lucky otisao bi kod renomiranog tunera da provjeri mapu i napravi novu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, poslušat ću te, kroz neko vrijeme ću otić na pregled a možda i promjenu mape jer je i to bilo odrađeno na malo čudni način, ali koliko sam čuo čovik ima same pohvale u Zadru. Nije VAG Performance REVO iako sam kod njega planirao ići, no nisam jer je previše para traženo za moj buđet. Izgleda da je bolje platiti kurvu nego doktora nekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ventil ako nebrtvi onda je tu losa kompresija i nemoze se samo popravit tocenjem goriva itd kao i gore prevrtavanje. Najlakse je okrivit prethodnog majstora ali to tako najlakse ispadne za objasnit. 

 Sto se tice mapera.... mnogi se ustvari i uče na autima koje odrade pa prate stanje i boli ih briga ako se sto dogodi.... primjer imah nedavno na jednom 6r koji je imao mušica sa konstantnim korekcijama mape u jednog (u zadnje vrijeme sve reklamiranijeg) mapera.

  Po simptomima tu si ti imao vise nebuloza......

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je dio koji mene strašno ljuti, pa recite otvoreno imena, zašto da se uče na našim automobilima i još to moramo platit? Dakle, prvo platiš remap, a onda platiš generalku ili novi motor!

Da pričamo o televizorima, onda bi svi rekli kupio sam tv tu i tu, crko je nakon 5 dana...

Na kraju ispada da je najbolje otići po generičku mapu, Revo ili Sedox, iza toga bar netko stoji...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
E ovo je dio koji mene strašno ljuti, pa recite otvoreno imena, zašto da se uče na našim automobilima i još to moramo platit? Dakle, prvo platiš remap, a onda platiš generalku ili novi motor!

Da pričamo o televizorima, onda bi svi rekli kupio sam tv tu i tu, crko je nakon 5 dana...

Na kraju ispada da je najbolje otići po generičku mapu, Revo ili Sedox, iza toga bar netko stoji...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk


Pa za serijski auto je najbolje i najjeftinije na kraju otići utočiti mapu koja je na hrpu istih auta u svijetu.
Sedox je bio na moja zadnja 3 auta i s nijednim problema

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, AUTOFREAK said:

Ventil ako nebrtvi onda je tu losa kompresija i nemoze se samo popravit tocenjem goriva itd kao i gore prevrtavanje. Najlakse je okrivit prethodnog majstora ali to tako najlakse ispadne za objasnit. 

 Sto se tice mapera.... mnogi se ustvari i uče na autima koje odrade pa prate stanje i boli ih briga ako se sto dogodi.... primjer imah nedavno na jednom 6r koji je imao mušica sa konstantnim korekcijama mape u jednog (u zadnje vrijeme sve reklamiranijeg) mapera.

  Po simptomima tu si ti imao vise nebuloza......

više nebuloza znači... zanimljivo.

da li se može ugraditi / napraviti / srediti nova mapa a da ne idem nazad kod ovoga da mi vrati "tvorničke" postavke? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da doradu te tvoje mape ne vrijedi raditi. Najbolje je uraditi drugu mapu ispocetka :) Moze se uvijek vratiti ECU na  STOCK stanje samo je problem ako je vec nesto bilo radjeno i prije toga tvoga remapa :(  Ako on nema tvoj BACKUP onda nemas razlog da ides kod njega :(

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, VW_GTD23 said:

Mislim da doradu te tvoje mape ne vrijedi raditi. Najbolje je uraditi drugu mapu ispocetka :) Moze se uvijek vratiti ECU na  STOCK stanje samo je problem ako je vec nesto bilo radjeno i prije toga tvoga remapa :(  Ako on nema tvoj BACKUP onda nemas razlog da ides kod njega :(

Svaki placeni tuner alat moze po šasiji vratit stock mapu.

16 hours ago, plastikman said:

Pa za serijski auto je najbolje i najjeftinije na kraju otići utočiti mapu koja je na hrpu istih auta u svijetu.
Sedox je bio na moja zadnja 3 auta i s nijednim problema

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 

Ma takve se mape uvijek i stavljaju na stg1.
Kad vidim price na oglasima "za svaki auto pravimo prilagodjene mape", odmah znam da nikad ne idem tamo. Kakve posebne mape, tjunas dizela za 25 konja, stavlja se svima ista i to je to.

Ok, mape imaju drugacije pointere, neke onda imaju za par miligrama drugacije parametre, al to je sve jer su slagane programski.
Tipa karavan tezi 30 kila od limuzine, Bosch ti tamo stavi 0.6 miligrama vise (jer je funkcija koja ih automatski slaze tako odlucila) i onda netko kaze da mora za svaki auto prilagodit mapu. Nonsense

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Garrett_ said:

Svaki placeni tuner alat moze po šasiji vratit stock mapu. 

Moze vratiti 'STOCK' mapu ali samo je problem ako je na autu vec nesto ranije radjeno neki DTC ili nesto drugo tako da STOCK mapa nece znaciti nista jer ce se ponovo morati prepravljati :( Tako da je najbolje uraditi BACKUP prije remapa i vratiti MAPAU koja je bas bila STOCK na tom autu :D

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, VW_GTD23 said:

Moze vratiti 'STOCK' mapu ali samo je problem ako je na autu vec nesto ranije radjeno neki DTC ili nesto drugo tako da STOCK mapa nece znaciti nista jer ce se ponovo morati prepravljati :( Tako da je najbolje uraditi BACKUP prije remapa i vratiti MAPAU koja je bas bila STOCK na tom autu :D

Prilicno sam siguran da brisanje DTC-a radis na isti nacin kao sto prepravljas mapu. Svi ti bitovi su u istom dumpu. Gasis greske isto sto i prepravljas druge parametre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Garrett_ said:

Prilicno sam siguran da brisanje DTC-a radis na isti nacin kao sto prepravljas mapu. Svi ti bitovi su u istom dumpu. Gasis greske isto sto i prepravljas druge parametre.

Jesu u jednom ogromnom dumpu gdje se skoro nemoguce snaci i bas zbog toga se DTC ne gasi rucno kao sto se mapa edituje :( Nekada DTC se nece odmah upaliti pa se ne moze ni znati je li bio ugasen mada ne mora biti  DTC moze i neka druga prepravka.  Tako da je definitivno najbolje uraditi BACKUP sa toga auta nego vracati 'STOCK' mapu!

A sto se tice mapiranja i ja na svom autu koristim unaprijed uradjenu mapu gdje su uradjene jos neke sitne dorade. Ali nece ista mapa djelovati isto na svim tim autima niti dati isto HP i Nm. Najbolje je uraditi DYNO testiranje  i vidjeti na grafiku kako se motor ponasa.  Naravno znam i ja za dosta slucajeva gdje je los remap jos vise upropastio motor :( Na kraju kada skontas platis remap i dobijes nesto jos gore nego da nisi nista platio!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu pohvaliti čovjeka koji je meni radio remap 37 000km od mapiranja bez problema a nije da sam ga mazio. Muha odradio. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima covjek 10-15 god. iskustva sto se mapirana tice a i radi custom mapiranje na valjcima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Marko1234 said:

Evo ja cu pohvaliti čovjeka koji je meni radio remap 37 000km od mapiranja bez problema a nije da sam ga mazio. Muha odradio. 

+1

Da ne bi ispalo sad tu neko reklamiranje.... Nije mi to namjera ali što jest; jest.

Ja sam isto kod Muhe radio, prezadovoljan.

Prvo provjeri sa dijagnostikom dali je sve ok, ako nije; nema mapiranja. Znači u startu se čovjek ogradi.

Nakon remapa; auto leti, nema dima i sl. popratnih stvari.

Edited by chandler7586

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3