2 2
Simkke

Passat B7 problem

Recommended Posts

Pozdrav svima, 

Prije 2 dana mi se na passatu upalila lampica check engine i otišao sam na dijagnostiku i rečeno mi je da je EGR izbacio grešku. Kasnije sam otišao kod mehaničara i on je spojio na dijagnostiku i očitalo mu je grešku nedovoljnog protoka ugljen dioksida kroz izduvni sistem, rekao mi je da ovo vjerovatno nije toliki problem. Pa me zanima da li neko zna o čemu se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trebao bi sve ocistiti ocigledno se zastopalo. Ne znam da nije bas toliki problem. Mozda nije, mozda je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egr... se da blokirat fizicki pa u softveru. Moguce da mu je i membrana prdnula al neznamo koji je motor pa tako mozda i nema membranu neg je kontroliran strujno..... (BLS)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 04. 01. 2022. at 21:23, AUTOFREAK said:

Egr... se da blokirat fizicki pa u softveru. Moguce da mu je i membrana prdnula al neznamo koji je motor pa tako mozda i nema membranu neg je kontroliran strujno..... (BLS)

Motor je 2.0 TDI 103kw

2014 godište je auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Simkke said:

Motor je 2.0 TDI 103kw

2014 godište je auto

Onda je to klasika za egr....  Ocistit i zaklopku gasa... naprijed je prema hladnjaku motora...  Zna se tu i zastopat cijev od povrata isp plinova..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je i na 1.6 cayc problematičan taj povrat s poklopca ventila?
Ne pitaj zašto sam skinuo čep kad motor radi ful na radnoj temp i ono dimi ko lud a ne troši ulje znatno možda na 10 000 3dcl ali to ni ne dolijem već mjenjam ulje.


Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

dimi ce i u salonskom mk8. Klasika je to i netreba se zabrinjavat....   

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 2.0 cesto zna bit zacadjen egr i sama zaklopka gasa. Nije neki problem mada je na videu malo to pre jednostavno al ajde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li smisla ponekad ocistit samo zaklopku gasa na ovim motorima? Bez skidanja EGR-a sa hladnjakom to je svakako veliki posao.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13. 01. 2022. at 20:24, AUTOFREAK said:

na 2.0 cesto zna bit zacadjen egr i sama zaklopka gasa. Nije neki problem mada je na videu malo to pre jednostavno al ajde :)

Zaklopka ociscena ko nova i za 20 dana opet trese kod gasenja..ociscena je i cijev od povrata…sta bi ga moglo tako brzo zagusit opet?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, AUTOFREAK said:

Greske su?

Senzor polozaja papucice gasa, nakon ciscenja klapne greska se makne..ali odma nakon 2 mjeseca isti problem..trese kod gasenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li predlažete čišćenje EGR ventila pošto sam nedavno čistio klapnu gasa i lampica se ugasila i drugi dan upalila. Klapna gasa bila je baš zaprljana, pa bih očistio i EGR, zanimaju me vaša mišljenja.

Da napomenem greška je P0401.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20. 02. 2022. at 23:00, mvukos00 said:

Senzor polozaja papucice gasa, nakon ciscenja klapne greska se makne..ali odma nakon 2 mjeseca isti problem..trese kod gasenja

To je delphi diagnostika?   Mozes li probat s drugom diagnostikom gdje postoji opis greske.... tipa neprilag.signal... van tolerancije....prekid prema - i slično

 

 Simkke   mozes ga ocistit i nadat se da je ok... a ta lampica tj greska mora imat neki opis....

Koji je motor u b6?

 

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, AUTOFREAK said:

To je delphi diagnostika?   Mozes li probat s drugom diagnostikom gdje postoji opis greske.... tipa neprilag.signal... van tolerancije....prekid prema - i slično

 

 Simkke   mozes ga ocistit i nadat se da je ok... a ta lampica tj greska mora imat neki opis....

Koji je motor u b6?

 

Passat B7 je, motor 2.0 TDI Commonrail, 103kw, 2014 godište.

Auto nema nikakvih simptoma, vuče normalno, ne prebacuje ga i safe mode, ne dimi, apsolutno ništa. 

Klapna gasa očišćena, bila je dosta zaprljana.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, AUTOFREAK said:

To je delphi diagnostika?   Mozes li probat s drugom diagnostikom gdje postoji opis greske.... tipa neprilag.signal... van tolerancije....prekid prema - i slično

 

 Simkke   mozes ga ocistit i nadat se da je ok... a ta lampica tj greska mora imat neki opis....

Koji je motor u b6?

 

Vcds je dijagnostika, slika greske dole na linku

https://ibb.co/Fg8zcdH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ako je čista i dalje daje gresku onda je u njoj problem. Mjenjalo se i njih...cisvenje je prvi korak pa ako nece rjesit problem ide zamjena...

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, AUTOFREAK said:

Onda ako je čista i dalje daje gresku onda je u njoj problem. Mjenjalo se i njih...cisvenje je prvi korak pa ako nece rjesit problem ide zamjena...

Nakon ciscenja je bila ko nova, lampica motora se izgasila sama a auto je gasilo bez tresnje…nakon misec dana opet pocne trest..valjda da je do nje problem bi i dalje bija prisutan, auto bi treslo a greska se ne bi gasila

nego gledam kako se tako brzo uspije zagusit..relacija je cca 12 km otvorenog puta jedan smjer..znam da nije neka kilometraza al opet bolje i to nego gradska voznja

skeptican sam za zamjenu..jer je nakon ciscenja odradila vrhunski, auto gasilo mirno ko beba, al sve to je trajalo samo misec dana

Edited by mvukos00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini pa pogledaj u kakvom je sad stanju? Meni je slinilo na turbini i toliko je bilo ulja da se nakon ciscenja isto vrlo brzo zaprljala i pravila probleme. Problem je rijesen zamjenom turbine i ciscenjem svih crijeva. Vec sam zaboravio da sam se vozio sa odstekanom klapnom skoro dvije godine :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, projektilski said:

Skini pa pogledaj u kakvom je sad stanju? Meni je slinilo na turbini i toliko je bilo ulja da se nakon ciscenja isto vrlo brzo zaprljala i pravila probleme. Problem je rijesen zamjenom turbine i ciscenjem svih crijeva. Vec sam zaboravio da sam se vozio sa odstekanom klapnom skoro dvije godine :)

Cim trese, bojim se da cu vidit ono sta ne zelim haha 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2