1 1
Kunda

Passat b8 ugradnja keyless go

Recommended Posts

Pozdrav svima! Zna li neko da li se u passata b8 moze ugraditi keyless go i ko to radi? Imam golfa 7 sa keyless go i sada zelim da kupim passata, medjutim jako malo ih ima keyless go a ne znam kako bi se opet navikao sa kljucem! Hvala svima

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Kunda said:

Pozdrav svima! Zna li neko da li se u passata b8 moze ugraditi keyless go i ko to radi? Imam golfa 7 sa keyless go i sada zelim da kupim passata, medjutim jako malo ih ima keyless go a ne znam kako bi se opet navikao sa kljucem! Hvala svima

Ako svejedno mislis alarm ugradjivat, imat ti skoro svaka Pandora tu opciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Msm da on oce paljenje/otklj-zaklj bez kljuca...
Koliko znam u tom slucaju niti kljuc nije isti kao standardni,makar je tako kod mene bilo,al nije bila rijec o vw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada imam paljenje bez kljuca a zelim da imam i otkljucavanje i zakljucavanje bez kljuca. Golf se otkljuca dodirom na kvaku vrata (ako je kljuc u blizini)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PeSti0018 said:

Msm da on oce paljenje/otklj-zaklj bez kljuca...
Koliko znam u tom slucaju niti kljuc nije isti kao standardni,makar je tako kod mene bilo,al nije bila rijec o vw

O tom i pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je to keyless entry, ima tu malo vise posla i kosta, ali moze se. Pitaj u autoexclusive ili kod Tomislava gavrana, on dosta radi retrofite i vidi se da zna posa

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slagao u par navrata, neisplativa priča.. cca ruke i materijal te dođe 1000-1200eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onome tko to stvarno zeli nije tako strasno

Zvone, treba mi ugraditi virtualni cockpit, novu multimediju (ne onu koja nema gumbe) i straznju highline kameru. Radis to?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1