1 1
PolaPola

Pozdrav

Recommended Posts

Golf 7 2.0 tdi 2014 godina gubi antifriz a ne mjesa, veliki servis radjen kod zubka cca 4 mjeseca? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ga izgubi? Normalno je da se malo smanji razina kroz vrijeme, ako si siguran da ga nestaje, onda negdje curi. Provjeri hladnjake i crijeva....

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ga natocim do max izdrzi 10 dana, crijeva sva provjerena pod pritiskom i hladnjak nigdje ne curi, mislim da je do vodene pumpe da je procurila ali ne mora biti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nenalijes do max..jel i dalje fali il?  Sta je sa co u rashl sustavu.... dal je kontrolirano i to jos usputno? Kad ga se dobro zgaci i temp ulja dodje na 110 115 i stane se sastrane.... dal je antifiz onda dobrano ispod max pa kad se odvije cep vrati se i preko max?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sipo sam na pola i jos prije padne, grije i hladi super, ako se stiska bude preko max primjetio sam da vise trosi goriva oko pola litre vise na odnosu na ljeto mozda da nije glava u pitanju al opet mjesalo bi mi tako da nisam pametan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjenio sam cep i sad koliko vidim ne gubi antifriz al mi je oko posude na onom velikom rub bijela boja da nije mozda posuda napukla? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da tu nebude velik tlak u sustavu... pa da na cep izbaci višak.....   Kako  se auto koristi..pretezno na brzoj cesti/ac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28. 01. 2022. at 19:44, AUTOFREAK said:

Ako nenalijes do max..jel i dalje fali il?  Sta je sa co u rashl sustavu.... dal je kontrolirano i to jos usputno? Kad ga se dobro zgaci i temp ulja dodje na 110 115 i stane se sastrane.... dal je antifiz onda dobrano ispod max pa kad se odvije cep vrati se i preko max?

Šta znaci kad tako padne nivo pa kad se odvrne cep podigne se s min na max?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na vruc motor je to ok... bitno da nenabija tlak i nema co plinova u rashl sustavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zubaku su radili test na co i nije pokazao da mjesa ulje pregledali su sve cak su skidali sondu koja kao ide u egr da kao tamo ne curi međutim nista kad sam doso po auto covjek mi je reko da nista nisi utvrdili kaze probaj cep promjenit pa vidi promjenio sam cep s tim da su oni nasuli do max mislim cak i preko malo promijenio sam cep i primjetio sam na posudi kod kopce da se vidi trag od antifriza e sad ne znam jel pukla posuda pa tamo malo curi ili nabija tlak pa je tamo procurilo s tim koliko vidim sad na rubovima bijelo kao kreda koliko vidim ne cini mi se da razina opada. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1