1 1
dzoni

Neobicne vibracije

Recommended Posts

U posljednje vrijeme sam osjetio neobicne vibracije mene kao vozaca u sjedistu pri voznji 50-60km/h pri blagom ubrzanju. Na vecim  brzinama se ne osjeti nista. Vrlo cudno je i za objasniti, nisam siguran jel se zatrese cijeli auto ali ja kao vozac malo zavibriram dok ne predje 60km/h, vrlo cudno. Vozilo je CC DSG nema nikakvih problema sa vozilom. Sumnjam na nosac motora ali nije mi jasno da se vibracije mogu prenijet u kokpit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da zvuci cudno ali tako je, na pocetku je bilo rijetko sad salno od 50 do 70km/h ako zna barem da me usmjeri sta bi moglo biti... vibrira auto ali se osjeti najvise na vozacevom autu kao da trese

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno ti je nešto oko mjenjača ili unutarnji homokinetički.

U kojoj brzini se to događa i na koliko okretaja, pri koliko jakom ubrzanju?

Probaj ostale brzine u istim okretajima, ali uzbrdo, gdje je veće opterečenje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje dodje unutrasnji homokineticki?  pri jacem ubrzanju se i ne osjeti ali pri "normalnom" ubrzanju od 50-70 km/h se osjeti. U brzini, sta znam, u onoj u kojoj DSG prebaci 3-4 ali pri ubrzanju. Probao sam ostale brzine preko 80km/h  nisza se ne osjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poluosovini(ono sto okrece kola,prenosi snagu na podlogu)...vanjski je do kotaca,unutarnji logicno do motora/mjenjaca

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1