0
Ozi

Passat B8 nova vrata

Recommended Posts

Pozdrav,

imao sam udes kod kojeg mi je drugo vozilo oderalo oba vrata jedne strane. Limar mi je stavio nova vrata posto je osiguranje dalo za to zeleno svjetlo. Sve izgleda kao ranije, ali materijal novih vrata je tanji i dosta se vise cuju vanjski zvukovi. Kad pokucam stara i nova vrata jasno se cuje da su vrata prve ugradnje masivnija.

Limar mi kaze da nema zamjenskih vrata i da to sto mi je ugradio je originalno i jedino sto je moguce, te da naknadno kupljena vrata jednostavno nisu kao prva ugradnja.

Da li netko ima slicna iskustva ili moze potvrditi ili negirati tocnost navedenog?

 

Hvala

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi bio u ovlaštenom servisu ili kod svog majstora? Ako nisi kriv za štetu dali si isao na nagodbu/pa s tim novcima isao kod svog mehaničara  ili popravak u ovlaštenom servisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam u svoj servis, ali to ne mora automatski znaciti da sam dobio sto nisam trebao pa zato i pitam. S ovlastenim servisom nemam dobro iskustvo inace. Hrpa slamperaja. Zbog par stvari sam se po tri cetiri puta vracao. 

Sad ide ono pitanje u kojem to ovlastenom sam bio pa prica moze ic do toga da se trebam preselit u Svicarsku pa bi mozda bilo ok. :)

Ovlasteni servis vrlo lako moze biti da nije nikakva garancija...kod nas.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega. Majstor veli da je sve gore. Mislim da cu ici na to da mi stave dodatan damping i izolaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0