2 2
Ali

Gume Sava Intesa UHP (poljske) ili Uniroyal rainsport 5

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, zanimaju me vaša mišljenja vezana za Savu Intesu UHP (made in Poland) i Uniroyal rainsport 5. Dimenzija je 225/45 r17

Čitajući komentare, nekako sam naklonjeniji Savi, ali muči me što su proizvedene u Poljskoj, a ne Sloveniji. Ima li kakve razlike između tih Savi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju tih dviju se nebi ni razmislja. Moj glas za uniroyal. Imao ih i bio zadovoljan. Vise nego dobra guma za nekog ko ne obara brzinske rekorde,ako ces se vozit konstatno na noz pretpostavljam da nebi ni gledao ta 2 modela. Po kisi su naravno top kao sto i naziv kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savjetu. Ne vozim kao manijak, uvijek po ograničenju, a na autocesti max 150. Godišnje prelazim oko 10tkm po setu guma. 

Kod uniroyala me strah da se brzo troši, ali obzirom na 10tkm godišnje i mahom gradsku vožnju, ne bi trebalo biti problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ne trosi se bas brzo,prodao frendu auto i on odvozio jos 2 sezone,dakle ukupno 3 sezone,priko 30tkm presle. Zadovoljavajuce reka bi,i drzanje i trajnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uniroyal. 

Ako želiš trajnost onda Sava ali zaboravi performanse kao i kod svaki shit gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim većinom po gradu tako da mi performanse baš i nisu bitne, ali bitno mi je da izdrže 4 sezone. 

Inače, meni je Sava neopravdano podcijenjena guma jer ja na zimskom setu imam Eskimo i prezadovoljan sam iako se govori da je loša na mokrom. Živim u RI (kiše ko u priči) i nikad mi auto nije proklizao ili teško kretao. Frend ima Intesu na alfi 156 i on vozi ko manijak (na autoputu nikad ispod 180) i kaže da je top. 

Mene samo muči što su njegove 16" pa je našao slovenske, a u mojoj 17" dimenziji je gotovo nemoguće naći slo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, projektilski said:

Imam uhp u 19" i zadovoljan sam

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 

Jesu li made in Poland ili Slo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2