1 1
zg_vatrogasac

Passat B6 s kvarovima

Recommended Posts

Prodajem passat B6 highline + sport paket, reg do 02/23, javlja grešku (na priručnoj dijagnostici OBD eleven) egr i 4 dizne. Potrebno je složiti tapecirung krova.

Cijena za ovakvog kakav je 30 000 kuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prodao za 40k  B6 2.0TDI (140ks) sa atestiranim 19" (i zimskim 17" setom), spusten, sportline oprema,, nova glava motora, tandem puma, turbina, anlaser, KESSY, Bi-Xenon, ispravan AUX Heater (90% ih ima neispravno),  dodatno OEM parkirni senzori, golf 7 climatronic sa senzorom kvalitete zraka, RNS510, Golf 6 GTI volan sa tipkama, cluster u boji (ne crveni, ne bijeli nego bas u boji), grijanje prednih sjedala, atestirani LED DRL umjesto maglenki   i 250k km.

Nisi napisao ni motor, ni godiste, dao slike, bas nista ali nekako mi se cini 30k previse.

Edited by projektilski
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprike svima, hvala na prethodnom postu, malo sam novi ovdje,

auto je 2006.g., 187000 km, 2.0 TDI, 140 KS, upisane 17" i 16", spušten, parkirni senzori naprijed i otraga tvornički, volan bez tipki, grijanje prednjih sjedala, prednje i zadnje maglenke.

foto_01

Foto_02

foto_03

foto_04

foto_05

foto_06

 

Edited by zg_vatrogasac
dodavanje fotografija

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je onda BKP motor, kao i moj, veliki problem je potencijalno pucanje glave motora - koji sam ja dozivio. Da li auto ima bi-xenon svjetla? Fali ti putno računalo. Imas u mom potpisu link na B6 pa pogledaj malo sto sam sve napravio na njemu a prodao sam ga za 40k ispravnog.

Nazalost, mislim da ces ga u ovakvom stanju tesko prodati za vise od 20k jer kao sto sam ti vec u poruci napisao, neispravan ne vrijedi kao ispravan - minus cijena popravka nego daleko manje. Da li bi ti sam kupio auto za koji nisi 100% siguran koliko ce kostati popravak?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1