5 5
<TDI>

Točite obično ili premium gorivo?

Recommended Posts

Kako nema kada se barem ponekad nas nekoliko javimo, ne tako često ali je očito da sve manje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, <TDI> said:

Kako nema kada se barem ponekad nas nekoliko javimo, ne tako često ali je očito da sve manje. :)

Svaki put sve manje i manje nazalost :( A sto je najzalostnije jeste da su svi kljucni clanovi foruma neaktivni vec godinama... 

I ranije se pricalo o ovome ali sada je jos mnogo gore, ne znam gdje su te mladje generacije a i ovi svi sto se javljaju jesu pretezno starije osobe :(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tapatalk ne šalje notifikacije već duže vrijeme, bar meni. I to dosta utiče.

 

 

 

 

 

Ljudi ima li neko broj od kolege @murr3633

??

 

Ima li još koja tema da si me prozvao?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i vecina novih clanova se registruje samo kada im treba pomoc. Posilje iako je dobiju ne ulaze vise nikako na forum nazalost:( Makar ima nas jedan manji dio koji smo stalno aktivni ali to je nedovoljno...  Samo kada vidim kako je forum bio zivahan prije 10-15 godina stvarno nevjerovatno :)

Edited by VW_GTD23
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biilo je toliko aktivnih tema, projekata, promovirali su se meetovi, gdje je koga vidio, ma super je bilo, a sad nista, samo fejs. Ja cak i da zelim na fejs, ne mogu, kolega Jopa me banirao jer mu nije pasalo sto sam pisao o njemu ovdje a tamo je admin. Kukavica :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najučinkovitije rješenje, ban i ne moraš više raspravljat. Katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoristio sniženje koje je trenutno na gorivo + kupon od 0,04€/L preko INA Loyalty kartice i aplikacije, nije puna ali kako Grunf kaže "Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega!." :) Inače, ne vidim, niti primjećujem neku razliku u ove dvije godine od kada sam prešao na obično, ili kako slika kaže, čista snaga eurodizela.

* Eurodizel.........................1,45€

y54siuv8.jpg

7xp7rkad.jpg

jo7adjl2.jpg

ujd9z5v6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5