1 1
VW_GTD23

Untrusted website :(

Recommended Posts

Ovo me nervira vec duze vrijeme svaki put moram kliknuti wish to continue da udjem na forum. Potpuno ista stvar je na telefonu. Desava li se ovo jos ikome osim meni?

kps.png

• Like 1

36 minutes ago, GTI-VR6-R32 said:

Ista stvar

Ne znam tacno do cega je :( Koji antivirus koristis?

Admin triba produžit certifikat, nije do vas.

Eto uglavnom problem je prijavljen i mnogima se desava isto :(

Meni se jednom pojavila poruka kada sam se logirao na forum preko laptopa, mobitel ne koristim za forum ali sada više ne vidim da mi išta javlja, zanemario sam poruku jer znam da je stranica sigurna. Koristim WIn 7, Firefox i MSE na više prijenosnih računala...

Istekao certifikat. Neki browseri zapamte da svejedno zelis posjetiti site i vise ne gnjave, neki ne pa pitaju svaki put.
Mislim da je ovaj forum potpuno zaboravljen i da je pitanje vremena kad ce ga ugasiti.

• Like 1

Nadam se da se neće ugasiti, šteta ga je jer je pružio, a i dalje pruža u svojoj arhivi dovoljno informacija da si sam možeš pomoći oko bilo kojeg problema. Ove FB grupe i kojekakve druge skupine me nikada nisu zanimale, natrpane i nepregledne, a o komentarima da ne govorimo. Ovdje je sve složeno, projekti članova, odvojeni komentari u drugoj temi da ti lik ne upada u projektnu temu nepotrebno, što je dobra opcija koju drugi forumi nemaju.

Sve košta, vjerujem da i produženje certifikata nije besplatno, a i sama stranica isto. Iskreno, ni sam nisam više aktivan jer sam imao druge aktivnosti i probleme koje sam morao rješavati ali posjetim forum tu i tamo još uvijek.

• Thanks 1

Netreba gasit forum. Netko bi se možda našao da ga preuzme ako nitko više ne želi s tim imati posla. A da je neaktivno, to je istina. Moje mišljenje je da je to baš zbog raznoraznih grupa po društvenim mrežama jer ljudi komentiraju, šalju svoje projetke i raspravljaju. Član sam nekoliko foruma i samo na ovom je da nesmiješ komentirati nekome u njegovoj temi. Ostali forumi gdje sam funkcioniraju drugačije i nikad nije nekih problema bilo oko toga. Nekom smeta povremeno komentar, al sve se uvijek fino riješi i tako šljaka super

• Like 1

Jbg, istina je da je forum potpuno izumro :( Ima jedan mali dio nas koji je aktivan dok mnogi vec ne ulaze godinama nazalost :(

@projektilski

Koliko sam uspio skonati radi se o SSL certifikatu koj omogucava enkriptovanu vezu izmedju servera i korisnika. Kaspersky je dosta osjetljiv na bilo kakve nedostatke i uvijek reaguje kao sto je bio i ovde slucaj. Certifikat je produzen ali sada ne znam podaci su u medjuvremenu ipak mogli biti zloupotrebljeni...

1 1