1 1
Marko K

Audi A3 1.9 2008 ponekad se cuje rad turbine na 1300-1400 obrtaja

Recommended Posts

Pozdrav ljudi,
Od kada sam ga uzeo, auto ponekad "pali" turbinu na niskim obrtajima iako ne dodajem jako gas, tipa u drugoj brzini na 1300 obrtaja kada polako stiskam gas cuje se turbina kada je prozor otvoren. Turbina se cuje normalno kao i kada bi se palila na preko 2000 obrtaja. Ono sto me je najvise zabrinulo je sto nema nikakve greske na bordu kao ni na dijagnostici ali sam par puta podigao haubu posle par minuta kada osetim da turbo brljavi i video da se iznad nje puši (nije kao da dimi nesto vec se vidi para od ugrejanosti). Najcudnije je da posle par minuta voznje jednostavno dodje sebi i turbina radi najnormalnije, obicno bas kada dodjem do majstora pocne da radi normalno i kao da se nikad nista nije desilo.
Nekada se desi da turbina radi lepo par hiljada kilometara a onda se ovo desi na par minuta i ponovo nastavi da radi normalno.
Ako bi neko znao sta je pa da mi pomogne ili je imao slican problem, bio bih zahvalan na odgovorima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari moj trebas cuti moju na leru kako radi,a u voznji tek..hitna pomoc dobila konkurenciju u gradu.Ne zamaraj se tim nego samo gas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, hvala na odgovoru, mene samo brine da se ne zapali nesto od pregrejanosti, pa da ne dolazi prava hitna po mene

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1