2 2
ljubobj

Dpf vadenje Golf 6 1.6 tdi

Recommended Posts

Iduci tjedan trebam vadit dpf

Jos nisam odlucio ocu sam to radit ili ide k majstoru

Iskreno polic me malo splasio

Nemmam pojma┬á­čśö

Ako imas uvjete....┼żivce i praksu sa odvrtanjem osjetljivih sarafa...samo daj.

Gore citam da treba optika nakon radova.... da treba ako nemislis glavom.... i radis samo da skines most....

Susreo sam se bas s takvim radovima i necu tu nista komentirat previse..... imas udarnike i imas one koji malo misle glavom i nisu u poslu da se to sto prije rjesi.

Most je pomi─Źan i tu brzijaneri samo odvidaju zavidaju i goni..... rjesis jedno a stvoris drugi problem :)

• Like 1

Posted (edited)

Razumijem sve

Imam alat znanja i grijanu garazu s grabom u kojoj si sve odre─Ĺujem.

Mislio sam to odradit da ne skidam most nego samo donji nosac i pomaknut motor do kraja naprijed i izvuc van. Gledo sam na YouTube lik na audi a3 tako izvuko i to auto na klocnama bio hahhaha

Edited by ljubobj

jeba─Źina.... Na selenu si potrosio 4sata pa sad vidi koliko je ovo kompleksnije.... :)

• Like 1

9 hours ago, AUTOFREAK said:

jeba─Źina.... Na selenu si potrosio 4sata pa sad vidi koliko je ovo kompleksnije.... :)

Je imas pravo

Ide k majstoru i gotovo

Reko mi je 500kn za taj posao

• Like 1

Je imas pravo
Ide k majstoru i gotovo
Reko mi je 500kn za taj posao
Nisam te valjda ja prestrašio

Samo rokaj ako ima┼í svoju gara┼żu, kanal i alat

Ja iskreno sad kad promislim druga─Źije bih to odradio ali bio sam malo pod pritiskom jer rentao sam gara┼żu i ono morao zavr┼íiti u dogovoreno vrijeme jo┼í me je i onaj selen u mostu mu─Źio jer sam i njega mjenjao kad je sve dolje.
A iskreno zar nije normalno odraditi optiku nakon skidanja mosta?
Ja sam konj i letvu volana dopustio a mislim da nisam trebao jer ovi yubito majstori su isto malo diskutabilni u nekim radovima

Poslano sa mog ELE-L29 koriste─çi Tapatalk

4 hours ago, polic na kvadrat said:

Nisam te valjda ja prestrašio emoji2957.png

Samo rokaj ako ima┼í svoju gara┼żu, kanal i alat emoji16.png

Ja iskreno sad kad promislim druga─Źije bih to odradio ali bio sam malo pod pritiskom jer rentao sam gara┼żu i ono morao zavr┼íiti u dogovoreno vrijeme jo┼í me je i onaj selen u mostu mu─Źio jer sam i njega mjenjao kad je sve dolje.
Ja sam konj i letvu volana dopustio a mislim da nisam trebao jer ovi yubito majstori su isto malo diskutabilni u nekim radovima emoji23.png

O jesi i te kako 

Hahahha

Nema veze

Vozim majstoru iduci tjedan i gotovo

11 hours ago, polic na kvadrat said:

Nisam te valjda ja prestrašio emoji2957.png

Samo rokaj ako ima┼í svoju gara┼żu, kanal i alat emoji16.png

Ja sam konj i letvu volana dopustio a mislim da nisam trebao jer ovi yubito majstori su isto malo diskutabilni u nekim radovima emoji23.png

Ako ga vratis na istu poziciju...nema potrebe. Prije skidanja se obiljezi i nema prolema

• Like 1

On 27. 10. 2022. at 9:54, venom said:

Poluosovinu skineš.

┼áto se usisne grane ti─çe, ona bude puna taloga uljnih para i ─Źa─Ĺe iz egr-a, tako da je dobro o─Źistiti je ako zna┼í ┼íto radi┼í.

Gledao sam likovi je ocistili na 1.6 tdi skjpa s ventilima i dobili na valjcima 7ks razlike. Tako da to ciscenje usisne ima itekakvog ucinka.

Hvala

• Like 1

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

2 2