0
VW_GTD23

Koliko antifriza u 2.0 TDI CR?

Recommended Posts

Koliko coolanta stane u 2.0 TDI CR motore konkretno mislim na Golfa VI?

Nakon mnogo googlanja jos uvijek ne mogu pronaci konkretan odgovor.  Sigurno je nekod od vas to sam mijenjao pa zna mjeru. Neki pisu da ide 7.5-8l ako je sistem potpno prazan mada to meni djeluje puno ali opet ne znam :( Zapravno koliko vi kupite kada mijenjate komplet coolant?

 

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu pogledati u Elsi ali daj mi godiste, oznaku modela, kod motora i mijenjaca, mozes onu naljepnicu slikat na njoj je sve bitno :)

Edited by projektilski
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko je stalo u tvoga B6 kada si mijenjao? Ja sam mislio uzeti 5l onog od -40C i samo malo nadoliti vode ako bude trebalo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja mijenjao, mijenjao je mehanicar :)

8l je za tvoj CBDC motor.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djeluje mi to puno kao sto sam gore vec napisao sada pitanje je da li je uopste moguce izvuci svih tih 8l jer ostane tecnosti u motoru, malom hladnjaku a i u crijevima. Ako neko ima da je radio neka napise koliko je uopste moguce izvuci tenosti iz tih motora...

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, VW_GTD23 said:

Djeluje mi to puno kao sto sam gore vec napisao sada pitanje je da li je uopste moguce izvuci svih tih 8l jer ostane tecnosti u motoru, malom hladnjaku a i u crijevima. Ako neko ima da je radio neka napise koliko je uopste moguce izvuci tenosti iz tih motora...

Znaci covjek ti izvuce iz ovlastenog manuala po oznaci motora i ti i dalje ne vjerujes, i radije bi vjerovao nekom tamo random liku koji ce rec da je izvukao manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Garrett_ said:

Znaci covjek ti izvuce iz ovlastenog manuala po oznaci motora i ti i dalje ne vjerujes, i radije bi vjerovao nekom tamo random liku koji ce rec da je izvukao manje.

Haha, nigdje nisam rekao da ne vjerujem nego da je nemoguce izvuci svih 8l jer mora makar 1l ostati zaglavljen u sistemu a mozda i vise.  Bas zbog toga pitam za iskustvo nekoga ko je vec radio taj posao a ocigledno da ga ti nisi nikada radio tako da mi ne mozes pomoci nazalost :(

A sto se tice manuala evo ti ga dole pa pogledaj, u njemu se nigdje direktno ne spominje oznaka motora niti kompletan kapacitet nego samo omjer mjesanja. A i bitno je da naglasim da pise  "The quantity of coolant can vary depending on the vehicle equipment".

 

https://drive.google.com/file/d/10lgtRu8NRrSWZ4zHeAktz992EL4bABjL/view

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško ćes sve ispraznit. U pravilu se orginalni oem nedira do izmjene neke komponente rashl sustava pa bila to vod pumpa il termostat.... Dakle LL je i nema problema s njim. Ako je unutra oem antifritz i kontrolitran te je unutar range-a netreba dirat. Rash. tekucina se moze kupit u ovl servisu i vec je spremna za koristenje tj zamjesana je....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AUTOFREAK

Upravo o tome i pricam naravno sve je nemoguce isprazniti. Koliko ti sipas coolanta u te motore otprilike?

 Ja mislim da je dovoljna kantica od 5l sto ide do -40, neka ostane 1,5l u sistemu i jos dospes 1.5l destilovane vode i coolant ce biti izmedju -30 i -35 sto je sasvim ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, VW_GTD23 said:

Haha, nigdje nisam rekao da ne vjerujem nego da je nemoguce izvuci svih 8l jer mora makar 1l ostati zaglavljen u sistemu a mozda i vise.  Bas zbog toga pitam za iskustvo nekoga ko je vec radio taj posao a ocigledno da ga ti nisi nikada radio tako da mi ne mozes pomoci nazalost :(

A sto se tice manuala evo ti ga dole pa pogledaj, u njemu se nigdje direktno ne spominje oznaka motora niti kompletan kapacitet nego samo omjer mjesanja. A i bitno je da naglasim da pise  "The quantity of coolant can vary depending on the vehicle equipment".

 

https://drive.google.com/file/d/10lgtRu8NRrSWZ4zHeAktz992EL4bABjL/view

Ovo je izvuceno iz Else bas za tvoj model prema oznakama sa naljepnice. Naravno da neces uspjeti izvuci svih 8l a koliko ce ti ostati ovisi koliko ces pedantno rastavljati sustav, Zato sam i napisao da je 8l kad je kompletno prazan. Tako da ti recimo 5l vrlo vjerojatno nece biti dovoljno ali bi 7l moglo biti. Cisto za racunicu.
I da, pricam o najcescoj situaciji gdje je antifriz vec zamijesan...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, VW_GTD23 said:

@AUTOFREAK

Upravo o tome i pricam naravno sve je nemoguce isprazniti. Koliko ti sipas coolanta u te motore otprilike?

 Ja mislim da je dovoljna kantica od 5l sto ide do -40, neka ostane 1,5l u sistemu i jos dospes 1.5l destilovane vode i coolant ce biti izmedju -30 i -35 sto je sasvim ok :)

Oko 6l cca više-manje. Kod mk7 recimo takva izmjena a bez diagnostike....to nebih savjetovao zato cu jos jednom rec da oem antifriz se nedira ako je u tolerancama proizvodjaca il ako ga fali nadoljeva se oem i tjt. Dakle ako ga se nadoljeva 1l antifriza je dosta za 10godina :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, AUTOFREAK said:

Oko 6l cca više-manje. Kod mk7 recimo takva izmjena a bez diagnostike....to nebih savjetovao zato cu jos jednom rec da oem antifriz se nedira ako je u tolerancama proizvodjaca il ako ga fali nadoljeva se oem i tjt. Dakle ako ga se nadoljeva 1l antifriza je dosta za 10godina :)

Hvala Ivo, bas to me je interesovalo tvoje licno iskustvo :) Znaci skoro 2l ostanu zaglavljena u sistemu. A sta se treba podesavati preko VCDS-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mk7 gen motora preko diagnostike se pokrece punjenje optoka rashl sredstva iz razloga sto su sve 3 pumpe upravljane elektronikom i jednostavno motor u fazi zagrijavanja nema cirklulaciju antifriza (prije se zagrije a onda je ekoloski čišći)... Tu operaciju se radi jos u pretodno vakumiranje sistema......

Ja koristim Odis i lakse mi je neg s vcds..... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0