0
remaker

Instalacija grijača

Recommended Posts

Golf plus 2006.1.9Tdi.

Jako je loša instalacija grijaca na dva izvoda su pukle one stopice i i sve se mrvi..Jel ima gdje za kupit nova po povoljnoj cijeni ili da se nešto imorovizira? Ne znam ni gdje da uzmem takve stopice. Molim savjet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se kupit nova i u ovlastenom... oko 680-700kn  

A imaš Aic (jebg liga topran) u Tokića za 550kn

Kat br 028971766

AICletvicagrija-a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..idem vidjet..a kako to da ovo na slici ima dva izvoda a inače je višežilni? Jel to dva mjesta su na jedan plus a druga dva na drugi pa da se direktno spaja na napajanje?

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio u Tokiću..nešto mi usko djeluje i u usporedbi sa onom na autu raznak mi se ne čini ok al ju nisam probao stavit..vidjet ću šta majstor kaže..i mora li se rezat kabl i lemit ili u onom snopu ima konekcija za te stopice sto je na toj letvici...mollim odgovor ako je moguće jer majstor neće ovaj vikend moći to radit a auto je svaki dan u pogonuIMG-20221115-172412.jpgIMG-20221115-171952.jpg

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da bi više odgovarala ovakva..to je slika sa aliexpresa

Screenshot-20221115-190315-com-alibaba-a

Jesam...dobio sam drugu..problem je bio sto je za moj pisalo nešto tipa za  svjećice pa smo morali pregledat kompletno po onom nacrtu gdje je auto rastavljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/13/2022 at 2:49 PM, remaker said:

Golf plus 2006.1.9Tdi.

Jako je loša instalacija grijaca na dva izvoda su pukle one stopice i i sve se mrvi..Jel ima gdje za kupit nova po povoljnoj cijeni ili da se nešto imorovizira? Ne znam ni gdje da uzmem takve stopice. Molim savjet!

Golf IV ista mana i slična ako ne i ista instalacija grijača (grana grijača). Valjda djelovanje topline mijenja svojstva "gumene plastike" pa ispuca i mrvi. Ja nisam imao vremena naručivati pa sam komplet cijelu premotao električarskom crnom fleksibilnom trakom(na deblje) i za sada drži. 

Edited by Špeksi

Share this post


Link to post
Share on other sites
0