2 2
Josip99

Golf 4 ručica mjenjača

Recommended Posts

Pozdrav, 

znate možda gdje bi se dalo pronaci u HR, ovakva rucica mjenjača za golf 4, 5 brzina

Screenshot3.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da su to kineske kopije i njih na aliju ima mali miliujn verzija, osobno to ne bih stavljao ali to je moje mišljenje. Ima ih još AHW Shop.de ali sve manje i te koštaju, na ebay.de gdje sam i ja uzeo svoje dvije originalne ali treba paziti jer i tu ima ovih kineskih u ponudi, ovlašteni ako nije otpalo, a vjerojatno je i na kraju otpad, da se i na Njuškalu naći ali onda preferiram original.

  AliExpress_Golf 4 Gear Shift
  AHW-Shop.de_Golf4(1J)_Inennausstattung
  ebay.de_Golf 4 Schlatknauf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinesko smeće. Ta tkanina je baš baš nekvalitetna. Neusporedivo sa originalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoju presvlačio. Gornji dio gdje se hvata rukom drži se perfektno i nakon 4 godine, a donji dio počeo da puca, jer su ga uradili od nekog jeftinog skaja.

 

Generalno se ne može mjeriti sa originalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mojoj ručici je originalna koža i još je u dobrom stanju, ispod nje je još i etiketa sa kataloškim brojem. Imam ih dvije plus ona koja je došla sa autom ali ono nije prava koža nego skaj ili ti umjetna koža ali nije potrgana. Kod ovih dviju koža nije nigdje vidljivo ishabana jedino bi ju možda bilo dobro osvježiti, imam i crni sprej za kožu od Motipa ali nekako mi to ne smeta, ipak paše uz look jer nije auto ispod čekića.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2