2 2
luks0132

Polo 9n curi voda u kabinu

Recommended Posts

Pozdrav ekipa, imam problem sa polom 9n iz 2003g(okrugli farovi).

Naime mokar je tepih kod vozača, našao sam gdje curi(zaokruženo na slici 1, kod ove crne lime ispod tepiha kod pedala), isto tako skidao sam brisače i plastiku kod šajbe ali smeća nije bilo. Ima li tko sličnu situaciju a da je riješio problem? 

E da, na YouTubeu vidim kad rastavlja on ima još neku crnu plastiku koju sam zaokružio na screenhootu a to naš polo nema. Neznam dal to nedostaje na našem autu pa zato curi voda, majstori naravno ne žele imati posla oko toga jer im je gubljenje vremena tako da pomagajte.

Hvala unaprijed 

https://postimg.cc/ZCnzrVXB

https://postimg.cc/QBGLZsC1

Nadam se da možete otvoriti slike, nisam oko toga baš snalažljiv.

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo mi je to pre nisko jer tu je spoj s letvom volna tako da firewall nije. Jesi bas 1000 posto siguran da bas otale izvire voda? Da se mozda nesljeva gdje oozgor pa ide rubom tog crnog lima....? Poljevaj šlaufom i trazi.... taj lim je negdje visine mulde dolje ispiod servo bubnja pa skroz na dnu mulde koja ide dalje u sasiju.... vidi sta se tu dogadja... Druga opcija je da mozda ulazi izmjedju 2 lima negdje gore u više.

Ja sam imao problem s okašem koji je imao šiber i pustalo bi u kabinu jer cijev nije bila dovoljno vani i islo je izmedju 2 lima nekud u kabinu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17. 01. 2023. at 22:19, AUTOFREAK said:

malo mi je to pre nisko jer tu je spoj s letvom volna tako da firewall nije. Jesi bas 1000 posto siguran da bas otale izvire voda? Da se mozda nesljeva gdje oozgor pa ide rubom tog crnog lima....? Poljevaj šlaufom i trazi.... taj lim je negdje visine mulde dolje ispiod servo bubnja pa skroz na dnu mulde koja ide dalje u sasiju.... vidi sta se tu dogadja... Druga opcija je da mozda ulazi izmjedju 2 lima negdje gore u više.

Ja sam imao problem s okašem koji je imao šiber i pustalo bi u kabinu jer cijev nije bila dovoljno vani i islo je izmedju 2 lima nekud u kabinu....

Siguran sam da tu, okolo je suho, kad polijevam vodu po šajbi voda se slijeva točno po tom dijelu oko servo bubnja ispod haube. Probat ću nabaviti plastike što nedostaju pa ću vidjeti što će se događati.

Ima neko pola za dijelove?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2