1 1
Tristan

Golf VII homokinetički

Recommended Posts

Bok ljudi, ovo je moj prvi post, registrirao sam se da bi dobio pomoć ili savjete od ljudi koji su imali slične situacije...

 

Ovako, golf 7 1.6 TDI 130 tkm puno gradske vožnje da odmah napomenem, kada upalim auto dok je hladan i smotam puni desni i krenem čuje se lupkanje, kasnije se ne čuje ako skrećem na ravnom, ali pošto živim u ZG na brdu uvijek se čuje kada skrećem desno na nekoj uzbrdici, pretpostavljam homokinetički lijevi ako je problem motanje desno, promijeniti ću unutarnji i vanjski, ali također imam problem da mi na toj lijevoj strani lupka kada prelazim preko onih velikih ležećih, na ravnom ništa, rupe i autoput ništa, sada me zanima dali loš homokinetički može lupati na ležećem ili to mora biti nešto drugo, kugla, selen, stabilizator, bio u 12 mjesecu na tehničkom kažu sve super, auto je bio na servisu mjesec dana prije toga i sve je uredno... Amortizeri su mijenjani sa ležajevima prije 10-15 tkm, tako da to sigurno nije... Uvijek sam kratak s vremenom i dosta ovisim o autu i nemam vremena baš opet obilaziti majstore da redom mijenjaju i otkrivaju zato bi volio čuti vaša mišljenja? Puno hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Homić se čuje na punom volanu i bas prati okretanje kotača klasika klak-klak-klak-klak...... unutarnji nediraj jer nes nac kvalitetnijeg od tog starog....  Imas li vag meha... imamo jednog provjerenog u Jakovlju

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto ako je unutarnji bas otisao, moram ga promijeniti htio ne htio jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unutarnji nezna jel volan desno levo il pravo. On ako i ostane suh pretezno se razlufta pa imas vibracije pri ubrzavanju.... Kontrolira ga se lako kad se skine pvc plastika ispod

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1