1 1
velja23

Plavi dim i nepravilan rad kod prvog paljenja

Recommended Posts

Pozdrav, po naslovu vidite imam problem sa Škodom 1.9 TDI PD 77kw , auto kad stoji dan ili npr 10 sati i pali hladan ima dosta nepravilan rad u leru, okretaji na tahou se ne mjenjaju, ali  kao da cuka i čini mi se da se ne čuje pravilno prvih par sekundi rada. Kad krenem dok je hladan nema nikakvih problema sa manjkom snage ili cukanjem. Auto kad je zagrijan ima normalan rad u leru.

Isto tako kod prvog paljena izbaci plavog dima koji jako smrdi ne osjeti se ulje u dimu više kao da je neizgoren dizel , 30 sekundi nakon paljenja nema tog dima ili kada je zagrijan ništa ne dimi, 

Išao sam kod mehaničara koji mi je rekao da je moguće da su dizne, ali da ne bi ništa dirat.

Ići ču opet kod mehaničara, ali me zanima ako je netko od vas imao sličan problem što misli u čemu je stvar.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem sa Sharanom 96kw od kad je kupljen 2011.

 

Ja samo isključim i uključim protokomjer i rad se normalizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, ljubobj said:

Grijaci mozda?

Testiro sam otpor na grijacima svaki je 0.4ohm sto bi trebalo bit ispravno. Jedino da modul grijaca nije otisao.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko km ima (pravih) ?

Grijači su aktivni ispod 4c. Nemiran rad probat očitat parametre dizni pa vidit koja daje vise nafte. Dakle meho treba imat hladan motor i ustekat diagn i upalit motor i ocitat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sličan problem sa passat 5+, crkao senzor temperature koji je pokazivao na dijagnostici da je vani +45C a bilo je u minusu 3-4C. Pravila se pogrešna smjesa i auto nemirno radio dok se ne zagrije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muku mucio sa tim motorom na Passat B6 ima i moja tema ovdje, potpuno isti simptomi osim da sto motor nije nepravilno radio. Gumice difloni na ventilima, 99%. Moze se izmjennjat bez otvaranja motora ko zna. Gumice par eura, ruke kako gdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, mur3633 said:

Senzor temperature goriva ili rashladne tečnosti?

Mislim rashladne tečnosti, majstor je mijenjao, a ima od toga 4-5 godina pa nisam skroz siguran. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/1/2023 at 8:23 PM, GTI-VR6-R32 said:

 

Mozda pomogne

Promjenio sam senzor goriva bas zbog ovog videa 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

doživio eureko kaze.....pa zar nije mogao diagnostikom očitat temp goriva prije i vidit vrijednosti pa eto onda i iza.... Isto vazi i za senz temp motora....

Ovako je gatanje pa ako prodje prodje

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, AUTOFREAK said:

doživio eureko kaze.....pa zar nije mogao diagnostikom očitat temp goriva prije i vidit vrijednosti pa eto onda i iza.... Isto vazi i za senz temp motora....

Ovako je gatanje pa ako prodje prodje

Da znam normalnog mehaničara ne bi ni pito ovdje, svaki odgovara sa ne bi ja jos ništa diro ili to je normalno kod starijeg dizela 🤣, ali da morat ću na dijagnostiku obavezno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1