0
Buchberg

Kako prepoznati Passata B8 koji je pravljen za njemačko tržište

Recommended Posts

Izvinite modovi znam da je tema u pogrešnom topicu, stranica mi ne dozvoljava odabrati ništa osim provg topica.

Planiram kupiti B8 uskoro i na forumu.hr pročitao sam da mehaničari znaju prepoznati koje vozilo je pravljenjeno za njemačko tržište a  koje za ostalo. Jel mi možete reći po kojim stvarima se to primjećuje? I ako mi možete poslati slike na kojima se vidi razlika.  Hvala i lp

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Buchberg said:

Izvinite modovi znam da je tema u pogrešnom topicu, stranica mi ne dozvoljava odabrati ništa osim provg topica.

Planiram kupiti B8 uskoro i na forumu.hr pročitao sam da mehaničari znaju prepoznati koje vozilo je pravljenjeno za njemačko tržište a  koje za ostalo. Jel mi možete reći po kojim stvarima se to primjećuje? I ako mi možete poslati slike na kojima se vidi razlika.  Hvala i lp

Moras otic kod stakla i procitat prva 3 slova šasije. Nisam siguran treba li ista dalje, tako sam cuo.

Edited by Garrett_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš po 11. znamenki broja šasije saznati gdje je vozilo proizvedeno, a što se tiče konkretne opreme, to je već teško procijeniti, općenito, ako je jača oprema, vjerojatno se radi i vozilu za DE tržište...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0