1 1
Sime

LED H7 zarulje na halogenim farovima

Recommended Posts

Pozdrav,

pretpostavljam da jeova tema provucena kroz forum vec dosta puta, ali naisao sam na neke H7 LED zarulje.

Covjek koji ugraduje kaze da se mogu najnormalnije atestirat i da prolaze tehnicki.

Radi se o OSRAM Night Breaker zaruljama.

Evo i link: https://www.mk-led.hr/shop/osram-night-breaker-led-h7-do-220-vise-svjetla-6000k/

Zanima me jel neko imao iskustva mozda s tim i kako je proslo?

Hvala unaprijed

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u MKLED u Zagrebu na ugradnji i kodiranju, dobro izgledaju.

U petak je atest pa cemo vidjet kako ce proc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da sam na tvom mjestu, prvo bi kontaktirao CVH i provjerio da li je to moguce a ne da placam nesto sto ce odbiti. Sto su ti rekli tamo gdje ces raditi atest?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sime said:

Bio u MKLED u Zagrebu na ugradnji i kodiranju, dobro izgledaju.

U petak je atest pa cemo vidjet kako ce proc

Provjeri na osramovim stranicama da li mogu ici na tvoje auto i sta je sve potrebno za instalaciju

Prije 2 tjedna atestira ih na touranu 1t3 sa halogenim farovima bez problema. Montirao sijalicu,adapter za grlo i canbus adapter (tako je pisalo da je potrebno na stranicama i na papirima za atest), to ti sve poslikaju,platis mali atest cca 35€ i za par dana upis u prometnu

Edited by simest
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ugradio u Passata B7 i napravio kodiranje u mk-led. Poslao mi racun od kodiranja, print od osam pdf-a o homologaciji. Na atestu sam bio u stanici za teh pregled u Remetincu. čovjek je sve instalacije poslikao i poslao u cvh. Za par dana dosla potvrda i upisano je u prometnu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zanima me ugradnja Osram Night Breaker led žarulja u Golf 7. Prefacelift i ima obične halogene farove da li treba šta kodirati poslje ugradnje? Treba još nešto prilikom ugradnje osim žarulja i adaptera?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Marco Polo said:

Pozdrav, zanima me ugradnja Osram Night Breaker led žarulja u Golf 7. Prefacelift i ima obične halogene farove da li treba šta kodirati poslje ugradnje? Treba još nešto prilikom ugradnje osim žarulja i adaptera?

Mislim da ti nece trebat adapter za golf 7. 
Ne treba kodirat nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Marco Polo said:

Ugradio sam jednu ali ne radi, pokazuje grešku na instrument tabli

Zast nisi probao s obje?

Ne znam, passat 8, golf 7 isti vrag. Ja imam halogene farove, stavio sve osramovo i nikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išao sam prvo desnu lakšu i zezao se sa njom nisam više stigao drugu. Valjda nije da zato ne radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da je to do toga, ako su povezane onda bi bas s jednom sigurno trebalo raditi jer druga daje pravi otpor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1