9 9
Bora_2000

Unutrasnjost auta

Recommended Posts

41 minutes ago, projektilski said:

Ne znam za airbag, ali donji dio, ovj rline/gti emblem i na ovom obicnom kao da nisu isti. Ovak obicni ima ovaj alu dio ravan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Nema to nikakve veze to je takav emblem a unutrašnji dio ispred oba emblema je ravan. Kopče Airbag-a i poklopac su isti. Samo još treba promjenuti kabl koji ide na špulu jer ovaj volan ima komande što je i on uradio. Eto dobro pogledaj ovaj video gdje prikazuje kako je uzeo stari airbag i ugradio novi kabl na njega :)

Mala pomoc,da li treba kavez za ove kineske multimedije,vidim dolaze neki nosaci metalni,kaze mi lik da ti nosaci kao mjenjaju kavez,ali ne kontam kako se to fiksiraju ti nosaci,kako se postave da multimedija bude na mjestu,slika kako izgledaju ti nosaci metalni i kavez

107201914_5fe08e2d954380-33165202_MG_773

Hdf4644f3c52046d5a018c045f11cffb84.jpg

Takav metalni kavez sam uzeo uz Philipsovu 2DIN Multimediju, mora ići da bi se multimedija mogla spojiti sa kavezom, a kavez da sjedne u otvor pošto se radi o aftrermarket, uz to meni je trebao i PVC okvir da popuni spoj između kaveza i multimedije kojeg sam isto uzeo, ne znam da li će tebi trebati, vjerujem da bi. Imaš u mojoj temi kako se slažu i podešavaju visina držača kaveza.

• Like 1

Gdje ima kupiti kavez gledam na olx traze i po 40km za kavez sto mi ne pada na pamet da dajem za obicni komad lima

Neki su stavljali i bez kaveza te kineske, ne znam kako je to sjelo pa probaj, ako misliš da nije nešto onda ipak nabavi kavez.

Ja nikad nisam uspio da ih upasujem u Sharanu.

Kupovao sam 3-4 ta kaveza i PVC okvira samo bacao novac.

ok kad stigne ja javim da li sam uspio upasati bez kaveza ali cisto sumnjam.

Valjda je utor kod Sharana drugačiji nego na G4, vidio si kako je meni sjelo, sve po PS-u, od okvira do PVC ramice samo sam ju morao stanjiti da dobijem točnu dimenziju. Pošto sam picajzla stavljao sam dodatno i gumenu podlogu da izravnam multimediju, vidio sam da je sjela, uglavnom sve se može napraviti pa i doraditi da bude bolje.

Koliko sam vidio identičan je na Sharanu, Golfu 4 i Passatu B5.5 sa 2din konzolom.

Da li treba skidati laticu da se provuku usb portovi?

Jedno pitanje,ima li puno kemije za osposobit siceve sa jastucima u auto koji ih nije imao? Radi se o g4

9 9