0
glogi

Golf 6 radna temperatura

Recommended Posts

Meni nakon 20km na - 10 nikada ne dode tem. Do 90. Isto tako i prosle zime. Ne obaziri se to je normalno kod tih motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kako je kod mene jucer bilo

vani 0 stupnjeva auto se nakon 15 km nije uspio zgrijati na radnu temp..niz brijeg se hladi i na leru se podhladuje

 

 

20180214_223617.jpg

Koliko znam nakon remapa ti je iskljucen EGR, tako da ti je i to uvelike razlog zašto se slabije grije jer svi ispusni plinovi idu u auspuh nema više vraćanja u motor

 

Tako mi je i samom pa s obzirom da imam relaciju do posla od cca 5km i većinu nizbrdo ni ne palim grijanje da se koliko toliko stigne motor zagrijati

Share this post


Link to post
Share on other sites

decki... egr neradi pod okretajima motora.... Voznja nizbrdo.. dakle malo il nimalo gasa... jednako 0 nafte tj nema izgaranja a onda ni topline....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam nakon remapa ti je iskljucen EGR, tako da ti je i to uvelike razlog zato se slabije grije jer svi ispusni plinovi idu u auspuh nema vie vraćanja u motor

 

Tako mi je i samom pa s obzirom da imam relaciju do posla od cca 5km i većinu nizbrdo ni ne palim grijanje da se koliko toliko stigne motor zagrijati

Da ali isto mi se ponasa tj zagrijava kao prije dok je bio egr ukljucen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu.

Golf 4 TDI AJM. Podigne uvijek temp. na 90°C, ali čim upalim grijanje, obori temperaturu ispod 90°C i šanse nema da hoće da se vrati bez obzira koliko ga grubo vozio.

Sad me zanima je li to normalno ili je problem do termostata ili čak možda temp. senzora.

 

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj sta kaze vcds. Meni na g4 axr se takve stvari ne dogadaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu.

Golf 4 TDI AJM. Podigne uvijek temp. na 90°C, ali čim upalim grijanje, obori temperaturu ispod 90°C i šanse nema da hoće da se vrati bez obzira koliko ga grubo vozio.

Sad me zanima je li to normalno ili je problem do termostata ili čak možda temp. senzora.

 

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Vjerovatno do termostata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma garant je do termostata,minjaj to sta prije

Pogotovo radi niskih temp

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam tako mislio. Hvala na odgovorima, vidjeću da kupim OEM termostat.

 

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam isti problem ko i kolega mur3633, samo se radi o golf 5, znaci grijanje off - temp 90, grijanje on - temp 70-80

Moje pitanje je ima li kakvih posljedica za motor ako ne promijenim termostat buduci da se to desava samo po zimi? Dal termostat prikazuje stvarnu temperaturu ili je to samo greska u prikazu na tabli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa motor mozda neznatno vise trosi jer nije na radnoj temp, to zna biti i ako lagano vozis, a vani su niske temperature. Ali promjeni termostat svakako pa ces viditi oce li se popraviti situacija

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor je konstruiran da radi na radnoj temperaturi, a termostat to omogucava. Nije preskup termostat i treba ga zamijeniti.

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je trosak svega 200kn

Termostat+antifriz

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor je konstruiran da radi na radnoj temperaturi, a termostat to omogucava. Nije preskup termostat i treba ga zamijeniti.

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Samo radna temperatura motora nije jedna tocka nego raspon. Danasnji pokazivaci na displayu lazu. Spoji dijagnostiku i uvjeri se sam.

 

E sad ako nekome pada i da displeyu tko zna koliko stvarno varira i trebalo bi spojiti na dijagnostiku i mjerit u voznji prave vrijednosti.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno da nije jedna tocka, al nije ni ona temperatura kada kazaljka nije na 90 ili koliko vec stupnjeva.

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja otprilike to pratim po temp ulja, ako vidim da je temp ulja npr 82° onda je temp vode 90-95°

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da nije veliki trosak zamjena termostata, ali nekako sam skeptican jer dosta ljudi i nakon izmjene ima istu situaciju tj. problem ostaje

Bas cu u voznji provjerit temperaturu preko vcds-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam isti problem ko i kolega mur3633, samo se radi o golf 5, znaci grijanje off - temp 90, grijanje on - temp 70-80

Moje pitanje je ima li kakvih posljedica za motor ako ne promijenim termostat buduci da se to desava samo po zimi? Dal termostat prikazuje stvarnu temperaturu ili je to samo greska u prikazu na tabli?

 

Puno ljudi ne znaju neke stvari oko tih TDI motora i zimskog doba. I masu mijenja temrostate bezveze i opet imaju isti problem.

 

Stvar je u tome da ti TDI motori troše toliko mali goriva na leru da jednostavno kad ja vani zima i ti nafrljiš na max grijanje rashladiš ga do 60 stupnjeva. Čim kreneš vozit po gasu temperatura se postepeno diže i grijanje pojačava što je normalna pojava. Ako ga držiš u okretajima kazaljaka se vrati s vremenom na 90. Tu nije problem termostata. Najbolja provjera termostata je preko dijagnostike kad se voziš autoputom dok je dobro zagrijan, lagano na 2000 okretaja što većom brzinom ako temp. pada ispod 87 onda je problem u termostatu.

 

Isto tako kazaljak ne pokazuje točno stanje temperature motora već ima odsupanje 15C. Znači ako očitavaš temp preko kompa na 75C će ti se već kazaljak zakucat na 90C isto tako do 100-105 neće prelazit 90. Jer postoji neki raspon radne temperature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne lozis, nema grijanja. Svugdje je tako. Prosta logika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se sad 2 tjedna vozio po gradu i smrzavao se, 10 km kroz gužvu, kazaljka na 1/3

danas sam išo prema bjelovaru i nakon par km otvorene ceste bilo mi je vruće, a kazaljka na 90 došla začas a vozio sam prek 120 na sat.. i nije padala.

tak da termostat valja, da ne valja, pri toj brzini bi se sav rashladio.. u gradu se ne stigne zgrijat, to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites
0