1 1
deLux

Bjelovar mini - miting

Recommended Posts

da preko gareresnice cemo ic...

 

 

 

e onda samo pun gaaas.a ustalom idu decki i iz garesnice pa mozete za njima :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
e onda samo pun gaaas.a ustalom idu decki i iz garesnice pa mozete za njima :fakjea

 

heehehe, bas bi on za nama vidio ic, kad smo mu bratu nudili keca reko je da jako dimi, mi cmo oko pol 2 ak se ovaj mali ustane pa mozete za nama

 

@ kutincani i svi usput garesnica-bj. ako netko ne zna put ili vas je sram se pojavit same ili jednostavno zelite jurit za nama u grupi oko svih informacija i dogovora obratite mi se na 098/9043 358 sms-om,

 

usput ak ima neka teta da se oce dopisivat idem u nocnu sad pa sam raspoloziv cijelu noc sms-om

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam u Osijeku nemogu doci ovaj vikend...ali ako bude i sljedeci vikend dolazim i ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo ljudovi 06.00 ustajanje!!! polak se spremajmo na meet

 

 

doci ce maskirni kec al na celicnjacama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmeeee sad sam se tek usto i nisam stigao oprati auto :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajmeeee sad sam se tek usto i nisam stigao oprati auto :angry: :angry: :angry: :angry:

 

13.40. mi ga taman peremo :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super,samo je malo hladno bilo...odlicna ekipa, i fakat nas je dosta bilo,samo jbga ja sam jedini dosao iz svojeg kraja.....

 

Jedva cekam opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bilo je super,samo je malo hladno bilo...odlicna ekipa, i fakat nas je dosta bilo,samo jbga ja sam jedini dosao iz svojeg kraja.....

 

Jedva cekam opet...

 

 

:rotfl evo nas je kisa otjerala ali bilo je i poprilicno zima :angry:

ali sve u svemu dosta nas se je skupilo s obzirom kakvo je vrijeme bilo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ukratko, miting je održan vrijeme nas je poslužilo :palacg Pohvala svima koji su došli, posebno ekipi iz vana, (koprivnica, garešnica, kutina) :palci

 

Evo i par slika:

 

14122008001qo6.jpg

w800.png

 

14122008002pb7.jpg

w800.png

 

14122008003al3.jpg

w800.png

 

14122008004vw7.jpg

w800.png

 

14122008007jy5.jpg

w800.png

 

14122008008rv4.jpg

w800.png

 

14122008009ox9.jpg

w800.png

 

14122008010zv3.jpg

w800.png

 

14122008013id8.jpg

w800.png

 

14122008012rx8.jpg

w800.png

 

14122008014aa8.jpg

w800.png

 

14122008011wf3.jpg

w800.png

 

14122008005cg8.jpg

w800.png

Edited by deLux

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet se nije niko pojavio na meetu

Bilo nas je dosta, čak je ekipa došla i iz Koprivnice, Kutine, Ivanića i Garešnice.

Evo još koja slikica.

autići

dsc042552zg9.th.jpg dsc042582cr4.th.jpg

evo vidi se da ima i ekipe dosta

dsc042642he8.th.jpg

i glavni krivac za lošu organizaciju na ovom meetu, (nije organiziro striptizete i roštilj, kao što je bilo obećano :ne:palacd ) ispo mi je malo mutno

dsc042692lm8.th.jpg

 

Pozdrav svima koji su bili :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja potvrdujem da nije fotomontaza :palacg

 

bilo je dobro, nije mi zao sto mi papki otpadose, dodemo i drugi put naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naravno mi smo opet usrali jer... Naravno.... Nema se talira.... :(

 

Valjda drugi put....

 

Joj Mota, pa kad ste se vi kud pokrenuli. Vi jednom u dvije godine odete nekud na meet. Al zato bumo mi do vas došli. Sam da se sastanemo s vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ma sve u svemu bilo je ok nije mi zao sta sam se smrzo i sta smo mi kutincani dosli sam je steta sta nas nije jos doslo al sljedeci put nas dolazi vise obecajem barem govorim za svoje kutincane,prije svega se zelim zahvalit garesnicanima hvala sta ste nas cekali,i poz cijeloj ekipi iz bjelovara i svima koji su bili evo koja slika i od mene,cak nas je i vrijeme posluzilo poslije je malo kosica zezala pozzzzzzzzzz.... :zivio

 

bjsusreti

 

bj susret1

 

bjsusret3

 

bjsusret4

Share this post


Link to post
Share on other sites

izdajice.....druzite se sa mecanom,bimerom i opelasima...pazite da vam nije hrda na auto preskocila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
izdajice.....druzite se sa mecanom,bimerom i opelasima...pazite da vam nije hrda na auto preskocila :lol:

 

zbilja da, prvo sto sam primjetio bilo je to kak se grle i ljube s opelasima, da sam znao poveo bi im malo đoku s calibrom, a tek kad neka honda projuri, fiat ili alfa, e mašu si i trube ko da se nisu 100 god. vidjeli

 

svaka cast deckima, danas sam primjetio da su se svi izrazito zestoko vozili oko rotora :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1