3 3
TheFog

5. VW Tuning Show, 9.&10. 06. 2007.

Recommended Posts

flyer_2007.jpg

U subotu, 9., i nedjelju, 10. lipnja ove godine, na ŠRC Korana, u Karlovcu, održat će se 5. po redu VW Tuning Show.

 

Bogat program upotpunit će dvodnevnu manifestaciju.

Uz glavnu priredbu, styling natjecanje, zbivanja će popratiti i natjecanje u glasnoći auto akustike; te, po prvi puta, i ocjensko spretnosna vožnja, koju čine ispiti spretnosti na zadanom poligonu; kao i bogat popratni animacijski program.

voznja_flyer_s.jpg

Otvorene su prijave (na http://www.vwclubcroatia.com) za:

styling natjecanje

press akreditacije

rezervaciju soba za nocenje

ocjensko spretnosnu voznju

 

informacije: info@vwclubcroatia.com

 

 

PROGRAM ZBIVANJA:

 

9.6. SUBOTA

 

8:00-11:00 PRIJAVE VOZILA ZA STYLE

Prijave za ocjensko spretnosnu vožnju trajat će cijelu subotu i nedjelju do 11:00

-dB CUP

-GoGo girls

-Djs Jo,GIGO

-sexy car wash

-animacijski program, hostese,nagradne igre

-dance praty by night

-streaptease

-bogata ugostiteljska ponuda

-bogata tombola

-vwcc artikli

-GUMMI,GUMMI

-17:00 dodjela pehara za dB Cup i gummi

 

 

10.6.NEDJELJA

 

.....frushtuk

-dodjela pehara za style u 11:00

-animacijski program

-raspored ocjensko spretnosne voznje

-08:00-11:00 – prijave

-11:00-12:00 – tehnički pregled i verifikacija vozila

-11:00-13:00 – trening

-13:00 – početak natjecanja

-17:00 – proglašenje pobjednika i podjela nagrada

 

 

Na ulazu će biti postavljen INFO PULT gdje će naši članovi moći dobiti sve informacije vezane za klub i event. Biti će moguće da članovi podignu člansku iskaznicu ako je do tada nisu dobili a popunili su upitnik (uz predočenje uplatnice plaćene članarine. Također je moguće i učlanjenje na licu mjesta. Kotizacija za susret iznosi 100 kn, za članove 50 kn (uz predočenje članske iskaznice) i dobiva se prigodni poklon paket. Postoji mogućnost kampiranja, a isto tako i iznajmljivanje soba. Za sobe se treba ranije najaviti kako bi se mogle rezervirati. Već je dosta upita pa požurite. Sobe se nalaze u blizini održavanja susreta. Na INFO PULTU su i prijave za OSV (ocjensko spretnosnu vožnju). VWCC je osigurao automobil za ocijensko spretnosnu vožnju, ali nije isključena mogućnost vožnje vlastitim automobilom. Za istu je osiguran policijski sluzbenik sa alkotesterom. Akreditacije će biti poslane na adresu medijske kuće. Oni koji je nisu primili mogu je podići na info pultu.

 

Susret se održava bez obzira na vremenske uvjete!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vwsine

Napravite ne??to plakata pa po??aljite u Ri da polijepimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vlatko

plakate ne radit! pa da ne zavr??e na mjestima gdje ne smiju pa fino dođe kazna, znat će oni kad su bili plakati sa prvog susreta, dobro je sve to i pro??lo.

bolje flyeri a usmena predaja je najbolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se za moj dio dalmacije pita plakat mozes i na crkvu da stavis.....dajte plakate i flyere pa da bombandiramo ljepu nasu!!!! :palci

sa naglaskom na striptiz a ne da se samo nekima plese u krilu :rotfl:rotfl

jel se neki zeleni g3 prepoznaje tu :palci:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest amagic

ja sam u osijeckom i varazdinskom kraju. ako kako mogu pomoci, samo javite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li koja ona veca naljepnica vw tuning show za auto da se malo izreklamiramo po Ivanicu, tu ima dosta vw frikova, znaju fog i tommy :palci:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nebi bilo lose da se tako nesto napravi, ja mogu po rijeci malo poljepiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li koja ona veca naljepnica vw tuning show za auto da se malo izreklamiramo po Ivanicu, tu ima dosta vw frikova, znaju fog i tommy :palci:palci

ne zanimaju nas takvi kojima je golf drugi auto uz BMW 5, a sa dujom idu po DISKETE ZA PRESRETACE :lol2

 

ekipo, reklame za ovo ne nedostaje, svakako usmeno predajte ostalim zaljubljenicima, mada oni istinski vec znaju za to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,nema frke :)

 

Vidimo se ove godine,samo hmm kako doci do poligona,kome da se obartimo da dodje po nas na naplatnim??

 

Fog-- p.s roby je duju regao jucer ,vozio sam ga na bengu po gasolinu :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

imate brojeve, pa se javite, osim toga, kao i svake, tako ce vjerojatno i ove godine bit putokazi po gradu, OSIM toga, rijeke VAG vozila ce se slijevat na jedno mjesto, neznam kako netko moze fulat ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ja prošle godine našao onda može svatko, aj Fogy morat ćemo se čuti da organiziramo neki smještaj da imam pijan negdje leći.... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad sam ja pro??le godine na??ao onda mo??e svatko, aj Fogy morat ćemo se čuti da organiziramo neki smje??taj da imam pijan negdje leći.... :lol2

prika, znas da nije problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad sam ja prošle godine našao onda može svatko, aj Fogy morat ćemo se čuti da organiziramo neki smještaj da imam pijan negdje leći.... :lol2

 

pa bit će dva dana.... dobar šator s francuskim unutra i da vidiš... hrkal buš bole od VR-a.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
...sa naglaskom na striptiz a ne da se samo nekima plese u krilu :rotfl:rotfl

jel se neki zeleni g3 prepoznaje tu :palci:palci

Alo,alo prika... :D Plati i ti pa ce bit lap dancea! :da:lol: Uostalom ove god. sam vjerovatno sa dragom u pratnji tako da ssssssss,za proslu god.da mi nebi poslje auto u avataru bio karamboliran! :bag::D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alo,alo prika... :D Plati i ti pa ce bit lap dancea! :da:lol: Uostalom ove god. sam vjerovatno sa dragom u pratnji tako da ssssssss,za proslu god.da mi nebi poslje auto u avataru bio karamboliran! :bag::D

pa necemo mi njoj nista govoriti samo joj turnemo proslogodisnji DVD u ruke!!! :rotfl:rotfl

ekipa veselim se susretu i bit ce mi drago vidjeti sve poznate ponovno i naravno upoznati sve vas nepoznate!! :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

U koliko sati se pocinje dolazit u subotu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
U koliko sati se pocinje dolazit u subotu?

program ce bit naknadno objavljen, ima vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites
:da Can't wait!

 

 

 

Me 2.

Ja sam se dogovorio sa Kazaamom prekjučer. Ja dolazim kod vas u Daruvar i onda svi zajedo pičimo tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Me 2.

Ja sam se dogovorio sa Kazaamom prekjučer. Ja dolazim kod vas u Daruvar i onda svi zajedo pičimo tamo.

Kako cete bit hebani u dupe ak vas opet pol ne dode.. :da:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi vidimo se,probat cu doci golfom , a ako ne neko ce me uzeti sobom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako cete bit hebani u dupe ak vas opet pol ne dode.. :da:D

Lazo nam se preorjentirao... zato se on i zapalio za style :lol2

 

Lazo vidimo se u KA :zivio i ne prilazi mi s leđa :palica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lazo nam se preorjentirao... zato se on i zapalio za style :lol2

 

Lazo vidimo se u KA :zivio i ne prilazi mi s leđa :palica

Pa bogme ak ne dodete,cuvajte guze... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3