1 1
RoMario44

Original RCD 510 u VW ili neki dobar pioneer ili sl.

Recommended Posts

Zanima me mišljenje, da li je u noviji VW tipa 2011. godine koji ima senzore parkinga i ostalog ugraditi umjesto postojećeg 210 RCD 510 ili neki dobar za slične novce Pioneer ili slično....

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi uvijek original zbog izgleda, ali primjera radi, ja u petici imam rsn mfd2 koji i izgleda top u autu a frend ima dobar pioneer i njemu je muzika puno bolja nego meni. Ali sad cu staviti pojacalo pa bi se i kod mene trebalo bolje cuti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno rcd510. Zvuk odlican, super izgleda a i ima prikaz senzora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto sam za rcd510.. Jos bolje onaj model sa usb/aux dodatkom sta ide kod mjenjaca u golf 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi bas ovisnik o savrsenom zvuku u autu i ako ne brijes na to, onda definitivni 510-ka. Em sto ljepse izgleda, em sto ima prikaz svih opcija na ekranu i ako danas sutra stavis volan sa komandama sve mozes preko volana radit.

Ja ga imam u autu i prezadovoljan sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam da neki tip na njuškalu sa ugradnjom prodaje 510 za 1800 kn a isto tako vidim da i na ebayu ima raznih 510 piše original za VW.

Zanima me koja je najbolja kupnja da valja? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli tko uzimao s ebaya radio. Nesto su jeftiniji nego kod nas? I s kojog bi bilo najpametnije uzeti jer s ebay.com se mislim placa porez ili carina. A s ebay.de i ebay.uk se nebi trebalo placati posto je EU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno ti je samo otkud dolazi.

Nek bude iz njemacke i uk i nema greske.

Svejedno je s kojeg kupujes.

Gledas lokaciju proizvoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da skuzio sam to.... kao i da su iz kine dosta jeftiniji al se placa carina+porez jbg :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1