0
ivancoric911

Golf 4 GTI 25 Jahre edition

Recommended Posts

Pozdrav svima da i ja predstavim svoju jurilicu. Radi se o Golfu 4 GTI 25 Jahre edition. Vjerujem da ste vec upoznati o kojem se autu radi i od koga je auto. Do sada sam vozio Golfa 4 TDI-a 101 ks PD i nisam ga imao namjere ni prodavati ni uzimati novo auto posto sam u ovo ulagao i sredivao pomalo pa sam slucajno na pik.ba ukucao jubi haha i izbacilo mi Golfa koji nije toliko davno stavljen u oglas. Golfa sam odavno vidao po gradu i nema sta uvijek je top bio . I sta drugo nego salji poruke prvo sta kako i onda ajmo na kavu da se kao dogovorimo i da se malo provozamo. Nema sta kada sam ga izbliza vidio i provozao znao sam da je to to i koliko je ulozeno u njega i da je auto pazeno morao je biti moj :D Dogovorili smo se da ga ne prodaje da priceka koji dan i tako je i bilo kupio sam ga presretan sam :D I evo sada malo informacija o autu: Auto je radeno za Kanadsko trziste u samo 250 primjeraka i ovo je jedan od tih. Presao je sada oko 120 000 km. Auto ima siber crno nebo alu unutrasnjost one plastike, trokraki volan pokazivac pritiska turba original pojacalo sa usb i mem karticama, MFD navigacija Recaro sjedista. Auto je doradivan OCT chip tuning Njemacka usis kao u R32 Kn filter zraka i Miltek srednji i zadnji lonac ima oko 220 ks tako kaze al nije mjereno na valjcima. Auto posjeduje zeder i alarm Kw gewinde orig 18 od R32 original r32 farovi i daje mi jos uz to 16 zimske felge i gume distancere i poklopac motora neki i jos od Audi s3 intercooler u vrijednosti od 400 km ako se ne varam.

 

Edited by ivancoric911

Share this post


Link to post
Share on other sites
0