0
Guest MRX

CIJENA TUNINGA MIROVOG VR-A

Recommended Posts

Guest MRX

ZNA LI NETKO KOLIKO JE MIRO ULO??IO PARA U TUNING NJEGOVOG VR-A?????? :respekt:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

u tuning? ni lipe :)

Majstore, opet caps lock....

 

A koliko para je ulo??eno u izgled - to ti nezna ni miro reć, pa čak ni otprilike.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bitno koliko je ulozio, glavno je da se auto njemu svida i da je po njegovom ukusu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije bitno koliko je ulozio, glavno je da se auto njemu svida i da je po njegovom ukusu...

Samo imam :respekt: za reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije bitno koliko je ulozio, glavno je da se auto njemu svida i da je po njegovom ukusu...

Samo imam :respekt: za reći.

Sta i tebe prolaze trnci kad se sjetis ulozenog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta i tebe prolaze trnci kad se sjetis ulozenog :)

A tak nekak. Al ni mi ??ao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta i tebe prolaze trnci kad se sjetis ulozenog :)

A tak nekak. Al ni mi ??ao

Neki dan sam bas pricao sa Alenom sta radi na pumpi Antunovic i slaze onog pola, kaze on: pricao sam sa jednim iz Dugog Sela, ima lik crvenu dvojku sa unutrasnjocu od cetvorke(valjda mislio zbog siceva) sa nekom mrcinom od masine i kao ulozio je pun k**** love... reko ja: sinko to ti je RS unutrasnjost, jebo cetvorku :) morat cemo i njega uclaniti u klub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neki dan sam bas pricao sa Alenom sta radi na pumpi Antunovic i slaze onog pola, kaze on: pricao sam sa jednim iz Dugog Sela, ima lik crvenu dvojku sa unutrasnjocu od cetvorke(valjda mislio zbog siceva) sa nekom mrcinom od masine i kao ulozio je pun k**** love... reko ja: sinko to ti je RS unutrasnjost, jebo cetvorku :) morat cemo i njega uclaniti u klub :)

:) More more. Sječam se kad sam pričao s njim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a svi koji su ulozili vide sad rezultat imaju se cime ponositi!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maky

da stvarno !!! miro kolko si ulozio svima nam dragih europskih novcanica u autic ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ne znam .o tome ne treba na taj nacin.Ulaganje jos uvijek TRAJE,TRAJE;TRAJE..

auto je opet na reparaturi..onda znate na sta mislim. Ako te nesto ispunjava kao mene a i mnoge na ovome i ostalim forumima. Onda je tu zbilja tesko zaokruziti jednu cjelinu...... ^_^:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vr6girl
ne znam .o tome ne treba na taj nacin.Ulaganje jos uvijek TRAJE,TRAJE;TRAJE..

auto je opet na reparaturi..onda znate na sta mislim. Ako te nesto ispunjava kao mene a i mnoge na ovome i ostalim forumima. Onda je tu zbilja tesko zaokruziti jednu cjelinu...... ^_^:)

KO političar..puno priča,ni??ta ne ka??e :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest El Ninjo

dam se kladiti da je on jedan od onih koji to ni neznaju (koliko su ulozili) mozda zna okvirno ali se fulati sigurno u jedno 10000 kn jel toliko se stvari jednostavno i ne racunaju i jednostavno zaborave neke stvari moraju biti i gotovo.

 

HEHE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ND4SPD

tuning automobila nikada nije zavrsen, uvijek ima jos stvari koje se mogu napraviti ili izmjeniti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da me se spominje vec neko vrijeme, ali nikako naci vremena da se i ja uclanim... I NAPOKON EVO VAM JOS JEDNOG CLANA VISE... ;)

Nadam se da vam necu biti pre dosadan... Pojedine od vas znam iz vidjenja jer radim (kao sto je moj dragi prijatelj rekao) na benzinskoj "Antunovic"...

Toliko od mene (i previse za sad)... :D

P.S Miro Golf ti je mrak, iskreno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidim da me se spominje vec neko vrijeme, ali nikako naci vremena da se i ja uclanim... I NAPOKON EVO VAM JOS JEDNOG CLANA VISE... ;)

Nadam se da vam necu biti pre dosadan... Pojedine od vas znam iz vidjenja jer radim (kao sto je moj dragi prijatelj rekao) na benzinskoj "Antunovic"...

Toliko od mene (i previse za sad)... :D

P.S Miro Golf ti je mrak, iskreno... :)

O prijatelju :D napokon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako nekako... :P

To je ujedno i najskuplji tuning, jos sa ovim svim poskupljenjima... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0