0
Kazaam

Poliranje INOX-a

Recommended Posts

Zanima me da li se inox mo??e obraditi nekako pa da blista opet? Riječ je o auspuhu koji je već odavno izgubio svoj svoj sjaj pa kako sam sad sav u poliranju felgi zanima me da li na taj isti način mogu i INOX obraditi? Znači, ??migl i udri ili je to neka druga priča ??to se tiče inoxa?

Evo slije:

auspuh.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmi purol pastu u tubi,mislim da ti ko??ta cca.20kn i oderi...... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
uzmi purol pastu u tubi,mislim da ti ko??ta cca.20kn i oderi...... ;)

Bez ??mirglanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nitrom prođe?? da sine?? mast i prljav??tinu, iako ti ga je najbolje skinut dole i fino ga oprati! a s ovom pastom samo polira??!! nema nikakvog ??mirglanja!! :doh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
sa nitrom prođe?? da sine?? mast i prljav??tinu, iako ti ga je najbolje skinut dole i fino ga oprati! a s ovom pastom samo polira??!! nema nikakvog ??mirglanja!! :doh:

Ma izgreban je dosta pa sam ga mislio finim ??mirglom obraditi. Budem probao Nitrom pa ćemo vidjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

mislim da se to da oprat uz dosta poliranja

 

u autopraonama imaju ona zgodna sredstva u spreju.......ja sam znao doc sa auspuhom u slicnom (ne istom! :D) stanju kao sto je tvoj na slici, ovaj ga par put nasprica i predje miniwashom.......i ono.........ubije te odsjaj sunca od spulje :D mo's se komotno pocesljat po odrazu u auspuhu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Mota mi je već s time pre??pricao ali nema lijeka - treba mu neki ??e??ći tretman B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijetelju ja sam to skinuo sa pastom za pranje ruku, ali mi je ostavilo lagane ogrebotine pa ti to bas i ne preporucjem, probaj sa njeznom polir pastom, kosta ti oko 100 kn. ako si u prolazu u utorak navrati na benzinsku postaju Antunovic pa cu ti ja dati mislim da imam nesto kod kuce, da nemoras kupovati, vrijedi pokusati... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thnx na savjetima, budem probao s tom pastom pa vidio.

 

2 Polo-vac: hvala na dobrim namjerama ali daleko si mi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasta ti dojde par Kn. Mislim oko 20-esetak. Ja sam s njom polirao RH felge kad sam skinuo za??titu. Jebeno radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest scooter freak

bok

jeste polirali kad s kredom za poliranje?

 

a kada polirate s purol pastom jel to radite rucno ili s onim nastavkom za busilicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
osmirglaj s 1200 :)

Na to sam odmah i pomislio ali budem prvo s ovom pastom ??to veli Tomo pa ako ne bude to pomoglo onda ide pod no?? :D - P400 - P1200 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kolko budes na te paste potrosio novaca i vremena, bolje da odes kupit dva nova nastavka (cca 100 kn) i povaris ih gore i imat ces malo bolji sjaj B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ti kolko budes na te paste potrosio novaca i vremena, bolje da odes kupit dva nova nastavka (cca 100 kn) i povaris ih gore i imat ces malo bolji sjaj B)

Vidi??, dobar prijedlog ali izbjegnut ću to ipak - budem ga probao polirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0