0
Guest ng303

zamjena sata za obrtomjer

Recommended Posts

Guest ng303

Dali je moguce u golfu lll diselu zamjeniti sat sto pokazuje vrijeme sa obrtomjerom.

Imam klasicne:pokazivac goriva,temperature,brzinomjer i sat. Zelio bih staviti obrtomjer i foliju u boji na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam neki stručnjak za g3, ali bile su izvedbe sa obrtaljkama! treba?? naći tablu i to je to!! nikakav problem!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ng303

a dali se moze zamjeniti samo taj sat. Imam g3 disel ecomatik i ima malo vise lampica nego obican disel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

sve se da napravit,

ak se mo??e napravit peć od drveta(jednokrata upotreba),mo??e i to..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da to mo??e?? samo tako....Tiskane pločice su drugačije vjerojatno, pa bi trebalo malo vi??e znanja iz elektronike da bi to napravio...

Vjerojatno bi trebao izraditi novu tiskanu pločicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se mo??e :D

Već sam obja??njavao u jednom topicu - pogledaj samo koja ti je ??ica za ??to i na taj način pospaja?? sve - te??i način

Nađi isti sat s obrtajkom pa usporedi izvode (jackove) pa vidi jel ide direkt spajanje ili mora?? prespajati ??ta posebno - sve u svemu, glavno ti je da dobro spoji?? sve one lampice od ulja i slične a ovo ostalo ti je lako pospajat - pa barem je obrtajka lagana - plus, minus i signal koji dobiva?? (alternator, bobina).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ng303

Sve je to uredu ljudi, neki dan sam rastavio te satove.Kada sam ih skidao sa stampane ploce svaki sat je imao svoje utikace koji se ubodu u stampanu plocu. Kada sam izvadio kilometar sat imaju samo dva utikaca i dvije uticnice na stampanoj ploci. Ispod sata(za vrijeme) ima vise uticnica na stampanoj ploci, a na satu samo dva utikaca. Pretpostavljam da ima priprema za to,pa pitam dali je tko to mozda radio. Nebi zelio stavljati nekakvu obrtajku sastrane, ne izgleda mi orginalno. Hvala vam na savjetima

Share this post


Link to post
Share on other sites
0