1 1
vwg 1.9tdi

Pomoć

Recommended Posts

Eto i ja se odlučio krenut tuning vodama! No prije nego ??to krenem imam par pitanja. No da krenem redom. Vozilo je golf 2 1.6d. godina je 88, kilometra??a je 164 000 orginal garantiram glavom. Motor je u izvrsnom stanju suh ko barut , no ima jedan problem a to je da ima ubrzanje ravno traktoru. Moj plan je uglazbit unutra nekakvog jaćeg dizela ili benzinca! Kolega mi je rekao da mo??e biti bilo koji motor samo da mora biti iz iste game motora koja se ugrađivala u taj model auta radi ATESTA! Dali je neko upoznat sa time.

 

Ako ko ima kakav prijedlog bio bih veoma zahvalan(koji motor koje felge ,itd.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mo??e?? ugradit motor iz bilo kojeg auta u bilo koji auto. Samo je bitno da uz promjenu motora promjeni?? i neke druge stvari kao kočnice i ovjes. Radi atesta ti je bitno samo da ima?? papire od tog motora koji ugradjuje??.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumijem? kolko para za ??ta(misli?? za tuning cijelog auta ili za motor) ako je za motor ??ta se nudi?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST

Za motor, pa pitas savjet a ne pi??e?? koliko novca, ubaci si VR6 i HGP Biturbo, nadam se da će?? biti zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koje pare se mo??e naći takav vr6? Nadam se da si sku??io da je unutra 1.6d, a tu znaci da treba elektronika i sve ostalo od vr6 ili ne????!!!! Iskreno mislijo sam stavljat 1.8 ili 2.0. Tvoj prijedlog je?

Auto drugi mijesec ide na limariju i lakiranje boja koju sam odabrao je tvornićka crvena sa perlom od gti 5 bar tako ćovjek ka??e.

 

 

 

:bravo:bravotuning se nastavlja :bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1